Sözcü Plus Giriş

Müzisyen Değer Deniz boğularak öldürüldü

Beyoğlu'nda müzisyen Değer Deniz, evinde çanta kayışıyla boğulmuş bir şekilde bulundu.

Güncellenme: 09:07, 06/05/2015
Müzisyen Değer Deniz boğularak öldürüldü

Ablasından haber alamayan kardeşi çilingir yardımıyla açtırdığı evde Deniz’in cansız bedeniyle karşılaştı. Deniz’in elleri iple bağlı şekilde boğularak öldürüldüğü belirtiliyor

BEYOĞLU'nda, müzisyen Değer Deniz (39), evinde, elleri bağlanıp boğularak öldürülmüş olarak bulundu.

Olay, Sıraselviler Kuloğlu Mahallesi Güllabici Sokak'ta bulunan 3 katlı apartmanın 1'inci katında meydana geldi. İddiaya göre, ablası Değer Deniz'den iki gündür haber alamayan Orhan Deniz, işe de gitmediğini öğrenince, dün saat 21.00 sıralarında ablasının evine geldi. Dakikalarca kapı ziline basan Orhan Deniz, içerden ses gelmeyince, bir çilingir çağırdı. Çilingir yardımıyla içeri giren Orhan Deniz, ablasının, elleri bağlanmış şekilde yerde cansız olarak yattığını gördü.

Olay yerine gelen polis ekipleri, evin bulunduğu sokağı güvenlik şeridine alarak incelemelere başladı. Yapılan ilk incelemede, Değer Deniz'in ellerinin telefon şarj kablosu ile bağlandığı ve bir çanta kayışı yardımıyla boğulduğu tespit edildi. Boğuşma izlerine de rastlayan polis katil ya da katillerin yakalanması için çalışmalara başladı.

Savcının olay yerine gelerek yaptığı incelemenin ardından müzisyen Değer Deniz'in cenazesi Adli Tıp Kurumu Morguna kaldırıldı.

Olayı duyarak, evin önüne gelen Değer Deniz'in arkadaşları, cenaze tabuta konulurken gözyaşlarına boğuldu.

Yıllardır müzikle uğraşan Değer Deniz'in, 2012 yılında ‘Bekle' adlı bir albüm çıkardığı, son yıllarda ise bir otelde çalıştığı öğrenildi. (DHA)

Kedileri öldüren kadın gözetim altında tutulacak

Kedileri öldüren kadın gözetim altında tutulacak

Yayınlanma Tarihi:02:23,