Sözcü Plus Giriş

Müzisyen Değer Deniz evinde ölü bulundu

Beyoğlu'ndaki evinde vahşice ölüdürülen müzisyen Değer Deniz eseriyle, milyonlarca çocuğun gönlüne taht kurmuştu.

Güncellenme: 10:27, 06/05/2015
Müzisyen Değer Deniz evinde ölü bulundu

Beyoğlu’nda müzisyen Değer Deniz (39), evinde, elleri bağlanıp boğularak öldürülmüş olarak bulundu. Olay, Sıraselviler Kuloğlu Mahallesi Güllabici Sokak'ta bulunan 3 katlı apartmanın 1'inci katında meydana geldi.

İddiaya göre, ablası Değer Deniz'den iki gündür haber alamayan Orhan Deniz, işe de gitmediğini öğrenince, dün saat 21.00 sıralarında ablasının evine geldi. Dakikalarca kapı ziline basan Orhan Deniz, içerden ses gelmeyince, bir çilingir çağırdı. Çilingir yardımıyla içeri giren Orhan Deniz, ablasının, elleri bağlanmış şekilde yerde cansız olarak yattığını gördü.

Olay yerine gelen polis ekipleri, evin bulunduğu sokağı güvenlik şeridine alarak incelemelere başladı. Yapılan ilk incelemede, Değer Deniz'in ellerinin telefon şarj kablosu ile bağlandığı ve bir çanta kayışı yardımıyla boğulduğu tespit edildi. Boğuşma izlerine de rastlayan polis katil ya da katillerin yakalanması için çalışmalara başladı.

Savcının olay yerine gelerek yaptığı incelemenin ardından müzisyen Değer Deniz'in cenazesi Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı.

Olayı duyarak, evin önüne gelen Değer Deniz'in arkadaşları, cenaze tabuta konulurken gözyaşlarına boğuldu.

BEZ BEBEK’İN MÜZİĞİ ONA AİTTİ

Yıllardır müzikle uğraşan Değer Deniz'in, 2012 yılında ‘Bekle' adlı bir albüm çıkardığı, son yıllarda ise bir otelde çalıştığı öğrenildi. Deniz, aynı zamanda Bez Bebek dizisinin jeneriğini yapmış ve seslendirmişti.

Soba zehirlenmesinin arkasından cinayet çıktı

Soba zehirlenmesinin arkasından cinayet çıktı

Yayınlanma Tarihi:10:24,