Nur Yerlitaş yarışmayı bırakıyor mu?

Nur Yerlitaş, jüri üyeliğini yaptığı yarışmayı bırakıyor mu? Nur Yerlitaş'ın, “Neyse az kaldı her şey bitiyor; ben gidiyor.” diye yazması şok etti...

Nur Yerlitaş yarışmayı bırakıyor mu?

Nur Yerlitaş, programı bırakıyor mu? Başarılı isim ünlü modacı Nur Yerlitaş, yarışmadan ayrılan favori yarışmacıları yüzünden gergin anlar yaşadı. Dedikodulara göre daha önce de sunucu Öykü Serter ile problem yaşayan Nur Yerlitaş'ın Serter ile yeniden tartıştığı ve yarışmadan ayrılmak istediği konuşuluyor. Nur Yerlitaş’ın sosyal medyada hesabından “Neyse az kaldı her şey bitiyor; ben gidiyor.” cümlelerini paylaşması dedikoduları güçlendirdi.

Nur Yerlitaş, sosyal medyada sayfasına ” Bazen alışmış gibi yapıyorum. Sonra bakıyorum hallerine. Bana daha ne kadar kinlenecek diye. Neyse az kaldı, her şey bitiyor. Ben gidiyor.” diye yazdı. Nur Yerlitaş, “Ayrıldınız mı?” sorusuna “Bilmem gidiyorum herhalde. Patronlarımdan çok memnunum. Ama yoruldum. Fiyat kızıştırmak için yapmıyorum. Yoksa Allah beni çarpar. Bu programı bırakırsam ekrana ara veririm” cevabını verdi.

Kulislerde dolaşan söylentiye göre ; Nur Yerlitaş son aylarda program sunucusu Öykü Serter ile sorunlar yaşadı

NUR YERLİTAŞ KİMDİR?

Nur Yerlitaş, 11 Aralık 1960 tarihinde İstanbul Vefa'da doğmuştur. Annesinin adı Saadet Yerlitaş'dır. Nur Yerlitaş, 80li yıllarda Paris‘ten, Milano‘dan valiz içinde getirdiği kıyafetleri satarak modacılığa başlamış. Kendisini “Arızalı” olarak tarif eden Nur Yerlitaş, stres atmak için bulaşık yıkıyor. Bazen gecenin bir saati geceliğinin üstüne palto giyip bir kafeye gidiyor.

Nur Yerlitaş, Nişantaşı'nda ikamet etmektedir. İtalya‘nın Milano kentinde de yüksek tavanlı minik bir dairesi var. Nur Yerlitaş'ın evinde iki yardımcısı var, banyoda hamam usulü yıkanıyor. Her sabah yardımcıları tarafından taslarla, keselerle yıkanıyor.

Nur Yerlitaş’ın Derin Mermerci, Bülent Ersoy’un elbiselerini ve Ajda Pekkan, Bülent Ersoy, Sibel Can, Petek Dinçöz ve Seda Sayan‘ın sahne kostümlerini dikiyor.

Nur Yerlitaş, 2007 yılında Show TV‘de Şebnem Dönmez‘in sunuculuğunu yaptığı “Bak Kim Dans Ediyor” adlı yarışmada jüri üyeliği yaptı.

2010 yılında Show TV'de yayına giren “Yemekteyiz” adlı yarışmada Nur Yerlitaş, Barbaros Şansal, şarkıcı Cenk Eren, gazeteci yazar Ece Vahapoğlu ve eski Avrupa güzelimiz Neşe Erberk ile yarıştı.

Nur Yerlitaş, 2011 yılında Show TV'de yayınlanan “Bugün Ne Giysem” adlı yarışmada jüri üyeliği yaptı. Diğer jüri üyeleri ise Moda Tasarımcısı İvana Sert, Hakan Akkaya ve Kareograf Uğurkan Erez oldu. Nur Yerlitaş, 2011 yılında Demet Akalın‘ın ‘Türkan‘ klibinde Türkan Şoray‘ı canlandırdı.

Bugüne kadar hiç evlenmemiş olan Nur Yerlitaş halen bekardır.

 

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...