O kazanın sırrı çözüldü!

Araç altında 5 kilometre sürüklendi, şüpheli kırılan ayna sayesinde yakalandı.

O kazanın sırrı çözüldü!

Cesedi altına aldı 5 kilometre yol gitti

Habip ATAM – İstanbul

İstanbul'da trafik kazasında hayatını kaybeden bir kişinin otomobil altında 5 kilometre sürüklenmesiyle ilgili çalışma yapan polis, ölen kişiye çarpıp kaçan aracın sürücüsü olan bir kadını gözaltına aldı.

Bayrampaşa'da 15 Şubat akşamı Hal Yolu Otogar Köprüsü üzerinde bir kaza meydana geldi. Yoldan karşıya geçmek isteyen bir yayaya otomobil çarptı. Hayatını kaybeden kişinin cesedi, bir otomobilin altında yaklaşık 5 kilometre sürüklendi. Sürücülerin ikazı üzerine otomobilini duruduran S.D. gözaltına alındı.

Olayla ilgili çalışma başlatan polis, ölen kişiye başka bir otomobilin çarptığını belirledi. Kaza yerinde yapılan araştırmada, bir araca ait ayna kapağı bulundu. Kaza yapan otomobilden düşen bu parçadaki barkottan, aracın marka ve modeli tespit edildi. Olayın yaşandığı saatlerdeki MOBESE kamera görüntülerini inceleyen ekipler, aynı marka ve modele ait aynası kırık bir otomobil tespit etti. Aracın B.Ö.(31) isimli kadına ait olduğu anlaşıldı. Fatih'de gözaltına alınan kadının bugün adliyeye sevk edileceği belirtildi.

 

Altındaki cesetle 5 Km yol yaptı!Altındaki cesetle 5 Km yol yaptı!

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...