O Ses Türkiye 45. Bölümü ile TV8’de: Final öncesi son kapışmalar!

O Ses Türkiye finale doğru adım adım ilerlerken çarpraz eşleşmelerde heyecan giderek artıyor. O Ses Türkiye 45. bölümü çapraz eşleşmelerde finale kim kalaca

O Ses Türkiye 45. Bölümü ile TV8’de: Final öncesi son kapışmalar!

O Ses Türkiye’de final öncesi son çapraz eşleşmeler. O Ses Türkiye finaline doğru adım adım gidilirken heyecan son dorukta. O Ses Türkiye yarışmacıları, çapraz eşleşmelerde %50’yi geçip finale adlarını yazdırmak için eforlarını sonuna kadar kullanıyorlar. O Ses Türkiye'de çapraz eşleşmeler devam ediyor! O Ses Türkiye yarışmacıları kadar jürileri de kendi adayı kazansın diye yerinde duramayacaklar. Kimler takımlar arası düellolarda kazanacak? Kimler O Ses Türkiye finale adını yazdıracak?

O Ses Türkiye'de jüriler; Gökhan Özoğuz, Hadise, Ebru Gündeş ve Türkiye'de ilk defa tek koltukta ve tek butonu yöneten iki jüri üyesi esprisiyle Mazhar Alanson ve Özkan Uğur, birbirleriyle kıyasıya rekabet etmeye devam ediyor.

Çapraz eşleşmelerde yarışmacılar farklı bir takımın yarışmacısıyla eşleşirken, düelloları sonucunda sadece bir yarışmacı yarışmaya devam edebilecek. Çapraz eşleşmede hangi takımdan,  kimin devam edeceğine ise stüdyodaki seyirciler karar verecek. Elenen yarışmacı için artık başka bir takıma girme şansı kalmayacak. Bu zorlu eleme sırasında yaşanan keyifli diyaloglar her zamanki gibi geceye damgasını vuracak.

O Ses Türkiye'de bu hafta; birbirinden iddialı sesler finale gidebilmek için performanslarını sergileyecek. Çapraz eşleşmelerin başladığı programda, çıktığı zorlu düelloyu kazanan yarışmacı hem kendisi hem de takımı için yarışmayı kazanma yolunda önemli bir adım atmış olacak.
O Ses Türkiye Pazartesi, Salı, Çarşamba TV8 ekranlarında…

YAYIN TARİHİ     : 4 Şubat Çarşamba TV8
YAYIN SAATİ       : 20.00

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...