Sözcü Plus Giriş

O Ses Türkiye son bölüm: Aziz Kiraz, Ebru Gündeş’i şok etti!

O Ses Türkiye son bölümde Aziz Kiraz sesiyle performansıyla şok etti. Aziz Kiraz'ın O Ses Türkiye son bölüme damga vuran performansını izlemek için tıkla!

Güncellenme: 12:05, 21/10/2015
O Ses Türkiye son bölüm: Aziz Kiraz, Ebru Gündeş’i şok etti!

O Ses Türkiye’nin dün akşam yayınlanan bölümde sahne alan Aziz Kiraz, seyircileri, Acun Ilıcalı’yı ve jüri üyelerini şok etti. Mimar Sinan güzel sanatlar lisesi opera şan bölümü öğrencisi 17 yaşındaki Aziz Kiraz, sesiyle performansıyla adeta büyüledi. O Ses Türkiye jürilerinin hepsini döndürmeyi başaran Aziz Kiraz kimi seçti detayları ile haberimizde.

O Ses Türkiye yeni sezonda yeni seslerle tanıştırmaya devam ediyor. O Ses Türkiye’nin 20 Ekim Salı akşamı yayınlanan son bölümüne Aziz Kiraz damga vurdu. Aziz Kiraz, İsabel adlı şarkıyla tüm jüri üyelerini kendine çevirmeyi başardı. Aziz Kiraz’dan Ebru Gündeş şarkısı söylemesini rica ettiler. Aziz Kiraz, Ebru Gündeş’in Annem adlı şarkısı ile tüm salonu kendine hayran bıraktı. Ebru Gündeş “Şoktayım” diyerek Aziz Kiraz’ın O Ses Türkiye’de performansına övgüler yağdırdı. Aziz Kiraz, O Ses Türkiye’de Hadise ile yoluna devam etme kararı aldı.