O Ses Türkiye’de haftanın düellosu nefesleri kesti: Elnur ve Seda

O Ses Türkiye'de haftanın düellosunda nefesler tutuldu. Elnur Hüseynov ve Seda Yiyin, O Ses Türkiye'de izleyenlere keyifli anlar yaşattı. Düelloyu kazanan..

O Ses Türkiye’de haftanın düellosu nefesleri kesti: Elnur ve Seda

O Ses Türkiye, en çok seyredilen yarışma programlarından. Acun Medya tarafından hazırlanan O Ses Türkiye’nin jürileri Athena Gökhan, Hadise, Ebru Gündeş ve Mazhar – Özkan ikilisinden oluşuyor. Yarışmada aday sayısı yavaş yavaş azalırken O Ses Türkiye, finale doğru adım adım izlerken çapraz eşleşmeler izleyenleri ekranlara kilitliyor. O Ses Türkiye yarışmasının favorisi olarak gösterilen Elnur Hüseynov ile Seda Yiyin arasında geçen düello adeta nefesleri kesti. O Ses Türkiye’de yapılan düelloda oylamanın sonuna kadar nefesler tutuldu.O Ses Türkiye’de çapraz eşleşmelerde Elnur Hüseynov ve Seda Yiyin düellolarını gerçekleştirirdi. Elnur %56 oy alırken, Seda %44 oy aldı. Böylece düellonun kazananı Elnur Hüseynov oldu.

O SES TÜRKİYE ÇAPRAZ EŞLEŞMELERİ

Çapraz eşleşmelerde yarışmacılar farklı bir takımın yarışmacısıyla eşleşirken, düelloları sonucunda sadece bir yarışmacı yarışmaya devam edebilecek. Çapraz eşleşmede hangi takımdan,  kimin devam edeceğine ise stüdyodaki seyirciler karar verecek. Elenen yarışmacı için artık başka bir takıma girme şansı kalmayacak. Bu zorlu eleme sırasında yaşanan keyifli diyaloglar her zamanki gibi geceye damgasını vuracak.

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...