ÖSYM, üniversite kontenjan kılavuzunu yayımladı!

ÖSYS adayları için tercih dönemi yaklaşıyor ve ÖSYM, adayların hazırlık yapabilmesi için üniversite tercih ve kontenjan kılavuzunu yayımladı.

ÖSYM, üniversite kontenjan kılavuzunu yayımladı!

ÖSYS tercih dönemi için hazırlıklar başladı. ÖSYM adayların tercih dönemi öncesinde bilgilenmeleri ve tercih yapmaya hazırlanmaları için ÖSYS tercih ve kontenjan kılavuzunu yayımladı. ÖSYM yaptığı duyuruda adayların kılavuzu dikkatle incelemelerini önümüzdeki günlerde ÖSYS ile yapılacak duyuruları takip etmelerini tavsiye etti. İşte ÖSYM’nin duyurusu ve tercih kılavuzu…

“2015-ÖSYS Yükseköğretim Programları ve Kontenjanları Kılavuzunun Yayımlanması

2015-ÖSYS Yükseköğretim Programları ve Kontenjanları Kılavuzu, 23-25 Haziran 2015 tarihleri arasında ÖSYM’nin http://www.osym.gov.tr  internet adresinden yayımlanacaktır. Kılavuz, adaylara ve diğer ilgililere ön bilgi vermek amacıyla yayımlanmaktadır. Bu nedenle adayların, tercihlerini yapmadan önce tercih süresi içinde ÖSYM’nin internet adresinden yeniden yayımlanacak 2015-ÖSYS Yükseköğretim Programları ve Kontenjanları Kılavuzunu dikkatle incelemeleri ve ÖSYM'den yapılan duyuruları takip etmeleri gerekmektedir.

Adaylara ve kamuoyuna duyurulur.

ÖSYM BAŞKANLIĞI”

Yükseköğretim Programları ve Kontenjanları Kılavuzu (23 Haziran 2015)

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...