PTT soyguncuları arkadaş çıktı

Beylikdüzü'nde PTT şubesini silah tehdidi ile soyduktan saatler sonra çaldıkları paralarla yakalanan iki şüpheli adliyeye sevk edildi.

PTT soyguncuları arkadaş çıktı

Güvenlik kameraları tarafından görüntülenen olayın ardından yakalanan ve yaklaşık 2 bin lira çalan çocukluk arkadaşı şüphelilerden birisinin halı yıkamacıda diğerinin ise bir pastanede garson olarak çalıştıkları ortaya çıktı.

Bir PTT Şubesi soygunu daha!...

Bir PTT Şubesi soygunu daha!…

SAATLER SONRA YAKALANMIŞLARDI

Soyguncunun cüretine bak!

Soyguncunun cüretine bak!

Cumhuriyet caddesi üzerinde dün meydana gelen olayda PTT şubesine gelen silahlı bir kişi içerde bulunan müşterileri ve çalışanları etkisiz hale getirdikten sonra bankodan 2 bin 145 lira alarak kaçmıştı. Olaydan sonra polis tarafından başlatılan soruşturmada polis şüphelilerin kaçtığı kiralık aracın bilgilerini kullanarak kısa sürede şüphelilerin kimliklerini tespit etti. Soygun olayından saatler sonra yapılan operasyonda şüphelilerden Recep T.(28)yi evinde Kadir E.(25)'yi ise çalıştığı işyerinde gözaltına almıştı.

ÇOCUKLUK ARKADAŞI ÇIKTILAR

Asayiş Şube Müdürlüğü’ne getirilerek sorgulanan şüphelilerin işlemleri tamamlandı. Daha önceden polise geliş kaydı bulunmayan şüphelilerden Recep T.'nin bir halı yıkamacıda, Kadir E.'nin ise bir pastanede garson olarak çalıştığı ortaya çıktı. İkilinin soygun yapmak için 15 gündür keşif yaptıkları her gün PTT şubesi önüne gelerek binayı izledikleri ortaya çıktı. Çocukluk arkadaşı olan şüphelilerin olay sırasında birinin içeri girdiği diğerinin ise otomobilin içinde beklediği belirlendi. DHA

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...