Sözcü Plus Giriş

Recep İvedik 4 ilk kez ekranlara geldi, reytingleri altüst etti!

Recep İvedk 4 ilk kez televizyon ekranlarına geldi ve büyük ilgiyle izlendi.

Güncellenme: 08:58, 09/05/2015
Recep İvedik 4 ilk kez ekranlara geldi, reytingleri altüst etti!

Recep İvedik 4 ilk kez televizyon ekranlarına geldi. Sinemalarda gişe ve hasılat rekorlarını alt üst eden Recep İvedik serisinin son filmi olan Recep İvedik 4 filmi dün akşam TV 8 ekranlarına geldi ve izlenme rekorunu bu kez TV ekranlarında kırdı. Recep İvedik Şahan Gökbakar’ın gişe rekorları kıran tiplemesi Recep İvedik 4 ilk kez ekranlara geldi. Gösterime girdiği ilk 3 günde 1 milyon 641 bin 474 seyirciyle ilk 3 günde en çok izlenen film ünvanını alan Recep İvedik 4, 9 Mayıs Cuma günü saat 20.00’de Tv 8 ekranlarına geldi.

21 Şubat 2014 tarihinde vizyona giren Recep İvedik’in Yönetmen ve senaristliğini Togan Gökbakar, yapımcılığını ise Emrah Çoban yaptı. Filmin çekimleri ise konusuna uygun olarak Maldivler’de yapıldı.Issız bir adaya düşseniz yanınıza alacağınız üç şey nedir?’ cümlesinden yola çıkılarak çekilen filmde Recep İvedik karakterini bu kez Survivor macerası bekliyor.

RECEP İVEDİK 4 KONUSU

Recep İvedik 4’te bu kez Recep İvedik mahallesindeki çocuklardan kurulu futbol takımının antrenörüdür. Ancak düzenli olarak idman yaptıkları araziyi sermaye sahibi biri satın alacaktır. Recep’in ise buna izin vermeye niyeti yoktur. Recep’e göre araziyi kurtarmanın tek yolu para bulup kendisinin satın almasıdır. Bulabildiği tek çözüm ise Survivor’a katılıp büyük ödülü kazanmaktır. Recep, burada Karayip korsanlarıyla karşılacak ve macera kaldığı yerden devam edecek. Filmin yönetmen koltuğunda Togan Gökbakar otururken senaryo Şahan Gökbakar’a ait.

RECEP İVEDİK 4 OYUNCU KADROSU

Oyuncu                        Rol
Sahan Gökbakar……….Recep Ivedik
Baris Bulut……….Taylan
Murat Ergür……….Animatör
Arda Hacioglu
Ece Incebay……….Aslihan
İrfan Kangi……….İrfan
Aziz Karakaya……….Apachee Serkan
Berna Kizilkayalar……….Simge
Cem Korkmaz……….Halil Ibrahim
Serkan Sagdic………. Burak
Caner Tanriverdi……….Cenk
Ekrem Aral Tuna……….Arif
Gülsah Yanas……….Gaye
Halil Ibrahim Yilmaz……….Necati