Sözcü Plus Giriş

Sahibinden satılan bu araba farklı araba çünkü tuğla kaplı. Sahibinden olarak satılan satılan 1976 model Anadol’un üzeri tuğla ile kaplanmış. Bu zamana kadar alışık olduğumuz tuğladan yapılan evler, otomobile uyarlandı. İnternet üzerinden sahibinden satışa sunulan tuğla kaplı otomobil tüm dikkatleri üzerine çekti. Anadol marka otomobilini tuğla ile kaplayan Mehmet Göktuğ Türkoğlu, “Dünyada tek! Tuğla kaplı Anadol” ilan başlığıyla satışa çıkardığı otomobile yaklaşık 17 bin $ yani 45 bin 480 TL'lik fiyat biçti.

İlan sahibi, kullanılabilir durumdaki tuğla kaplı otomobilini yeni başlayacağı bir projeye finansman sağlaması için satılığa çıkardığını belirtti. Uzun çalışmalar sonucunda otomobilini bu hale getirdiğini söyleyen Mehmet Göktuğ Türkoğlu, aracın hiçbir masrafı olmadığını, içini de tamamen yenilediğini ve satışa hazır olduğunu ifade etti. Türkoğlu aracın tek kusurunun, herkesin ilgisini çektiği için yolda fotoğraf çekmek için sık sık durdurulmak olduğunu da sözlerine ekledi.

Sahibinden satılan tuğla arabanın ilan açıklaması şu şekilde; Sahibinden uzun uğraşlar sonucu baştan Yaratılan proje aracımı proje Değişikliği için satılıktır Birçok dergi,tv ye çıkmış Yolda giderken mutlaka herkesin ilgisini çeken devamlı yolu kesilip fotoğraf çekilmek istenen bir araçtır.Kimsede olmayan tek denilecek bir arabadır. YouTube den artankara yazarak Arabanın video Suna ulaşabilirsiniz -God father(baba) kornası -ferrari korna -Çat Çat korna -full deri kaplama -iç dış yenilenmiştir -müzik sistemlidir -sorunsuz masrafsızdır. -muayenesi 1yıl daha vardır -sigorta vergi vs herşeyi tam Satışa hazırdır. Tekliflere açığım

Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more