Sözcü Plus Giriş

Sergen Yalçın’dan GSlı bayan taraftara küfürlü cevap!

Sergen Yalçın, Galatasaraylı bir bayan taraftara sosyal medya hesabı üzerinden verdiği cevap büyük tepki gördü.

Güncellenme: 09:15, 02/05/2015
Sergen Yalçın’dan GSlı bayan taraftara küfürlü cevap!

Sergen Yalçın’ın küfürlü cevabı sosyal medyada olay oldu. Sergen Yalçın, Galatasaray maçından sonra yaptığı açıklamalara sosyal medya üzerinden bir bayan taraftara küfürlü cevap vermesi tepki gördü. Sivasspor’un hocası Sergen Yalçın, Instagram’da küfürlü mesajlara dayanmayarak Galatasaraylı genç bir taraftara küfürlü cevap verdi.

Ziraat Türkiye Kupası'nda Galatasaray'a 4-1 yenildikleri karşılaşmanın ardından yayıncı kuruluşta maçın hakemini ve TFF'yi eleştiren Sergen Yalçın'a büyük tepki geldi.
Sivasspor'un hocası Sergen Yalçın, Galatasaray ve Fenerbahçe'nin kupada final oynatılması için hakemlerin taraflı maç yönettiğini, bir daha kupa maçlarına yedek futbolcularla çıkacağını söyleyerek basında ve sosyal medyada gündeme oturmuştu.

Bu sözler Galatasaraylı taraftarların tepkisini çekerken, Sergen Yalçın'ın fotoğraf paylaşım sitesi olan Instagram'daki hesabına ise küfürler yağdı. Birçok kişinin küfürlü mesajlar yazdığı Sergen Yalçın bu mesajlara dayanamayarak, bir kullancıya küfürlü cevap verdi.
İşte o mesaj;