Sözcü Plus Giriş

Sinan Akçıl’dan Ebru Şallı hakkında Hülya Avşar’a samimi açıklamalar

Hülya Avşar'ın bu haftaki konuğu Sinan Akçıl oldu. Ebru Şallı ile ayrılığı gündeme bomba gibi düşen Sinan Akçıl, Hülya Avşar'a samimi itiraflarda bulundu..

Güncellenme: 09:11, 19/03/2015
Sinan Akçıl’dan Ebru Şallı hakkında Hülya Avşar’a samimi açıklamalar

Sinan Akçıl, dün akşam Hülya Avşar’a konuk oldu. Yakın zamanda Ebru Şallı ile ayrılan ve ayrıldığını gazetelerden öğrendiğini söyleyen Sinan Akçıl, Hülya Avşar’a samimi itiraflarda bulundu. Sinan Akçıl – Ebru Şallı neden ayrıldılar? Sinan Akçıl, Ebru Şallı ile ilgili neler söyledi?Hülya Avşar’ın bu haftaki konuğu Sinan Akçıl’dan samimi itiraflar…

SİNAN AKÇIL’DAN EBRU ŞALLI’YA

Sinan Akçıl “bir ablamız bizi gelip buldu ben sizin ablanızım diye, 25 yıl babamla görüşmemiştik”  dedi. Hülya Avşar'ın sen bir iki yıl öncesine kadar annen ile görüşmüyor muydun sorusuna; Sinan Akçıl “bir buçuk yılda babama böyle bir ambargon oldu” cevabını verdi, Hülya Avşar'ın “ne hakkın var böyle bir şeye” demesi üzerine “böyle bir şey işte erkek çocuk” dedi. Sinan Akçıl en az iki üç tane kız arkadaşından piyano çalarken telefonlarının ekran ışığı yandı diye ayrıldığını açıkladı. Hülya Avşar'ın “şarkılar tedavi etti seni o zaman” sorusuna Sinan Akçıl “yani tabi ki en büyük aşkım yaratılma sebebim müzik” diye cevap verdi.