Sözcü Plus Giriş

Şişli’de ehliyetsiz sürücü kazası

Şişli'de Bomonti Tünel girişinde, direksiyon hakimiyetini kaybeden ehliyetsiz sürücü Fuat Bök,bariyerlere çarparak takla attı.

Güncellenme: 10:18, 22/05/2015
Şişli’de ehliyetsiz sürücü kazası

Ters dönen sebze-meyve yüklü araçta hafif şekilde yaralanan sürücü ile, yan koltukta oturan Şakir Karakuş, kendi imkanları ile araçtan çıktı. Sağlık ekipleri yaralı Şakir Karakuş ile, sürücü Fuat Bök’ü hastaneye kaldırdı. Araçlar yan yola yönlendirilirken, takla atan araç yaklaşık bir saat sonra, çekici tarafından kaldırıldı.

Feriköy Hasret Caddesi’nde saat 08.30’da meydana gelen kazada, 34 DZ 3149 plakalı transit araç sürücüsü Fuat Bök, direksiyon hakimiyetini kaybederek çelik bariyerlere çarptı. Takla atan araçtan şoför ve yanında bulunan Şakir Karakuş kendi imkanları ile araçtan çıkmayı başardı. Çevredekiler yaralılara yardıma koştu. Yaralı Şakir Karakuş yerde sağlık ekiplerini bekledi. Sürücü ve çevredekilerin ihbarı üzerine, olay yerine sağlık ekipleri sevk edildi.Polis olay yeri ve çevresinde güvenlik önlemi alarak, trafiği yan yola yönlendirdi. Sağlık ekipleri yaralı Şakir Karakuş ile sürücü Fuat Bök’ü Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nekaldırdı.

Kazayı gören bir çevre sakini;”Şuradan taksi geliyordu. Takla atan aracı sıkıştırdı. Plakasını o anda alamadık. Biz arabaya doğru koştuk. Gürültüye, sese çıktık” dedi.

DHA