Sözcü Plus Giriş

Son Umut filmi bu akşam TV’de ilk kez ekranlara geliyor. The Water Diviner orjinal adıyla Oscar ödüllü oyuncu Russell Crowe tarafından yönetilen Son Umut filminde Yılmaz Erdoğan ve Cem Yılmaz da rol almıştı. Bu akşam ekranlara gelecek olan Son Umut filmi aynı zamanda Russell Crowe’un ilk yönetmenlik denemesi.

TV 8 CANLI YAYIN LİNKİ

Son Umut, Oscar ödüllü aktör Russell Crowe'un yönetmenliğini üstlendiği, Yılmaz Erdoğan ve Cem Yılmaz ile rol aldığı filmin, çekimlerinin bir bölümü İstanbul'da gerçekleştirilmişti. Son Umut filmi bu akşam TV 8 ekranlarında TV’de ilk kez yayınlanacak. Son Umut filmi saat 20.00 başlayacak. Son Umut filmin konusu ve oyuncu kadrosu şu şekilde;

Avusturalyalı bir çiftçi olan Connor (Russell Crowe), üç oğlunu da Çanakkale Savaşı’na göndermiştir. Çanakkale Savaşı’nın ardından Türkiye’ye gelen Connor’ın tek hedefi uzun süredir haber alamadığı oğullarının izini bulabilmektir. Connor’ın İstanbul’da başlayıp Çanakkale’ye ve oradan da ülkenin çeşitli yerlerine uzanan bu arayış yolculuğunda en büyük destekçileri Türk subayları Hasan (Yılmaz Erdoğan) ve Cemal (Cem Yılmaz) olacaktır.

Yönetmen : Russell Crowe

Oyuncular : Russell Crowe (Connor), Olga Kurylenko (Ayshe), Yılmaz Erdoğan (Hasan), Cem Yılmaz (Cemal)