Survivor All Star 82. bölüm: Dokunulmazlık kimin olacak? (19.06.2015)

Survivor All Star ödül oyunlarında ünlüler fırtınası esti. Son dört oyunu kazanan ünlülerde keyifler yerinde. Peki bu akşam dokunulmazlık kim kazanacak?

Survivor All Star 82. bölüm: Dokunulmazlık kimin olacak? (19.06.2015)

Survivor All Star’da finale geri sayım başladı. Survivor ünlüler ve gönüllüler takımları kıyasıya bir rekabet içindeler. Bu hafta oynanan oyunlarda Survivor All Star’da üç kişi kalan ünlüler takımı, gönüllüler takımına büyük üstünlük sağlamış durumda. Buna rağmen ünlüler takımının içindeki güvensizlik devam ediyor. Serenay’ın elenmesi sonrası ortaya çıkan Hakan-Doğukan kapışması fragmanda kendini gösteriyor. Survivor’da iki tarafta birbirlerinin hatalarını gözlüyor.

Survivor All Star’ın 82. bölümünde bu akşam dokunulmazlık yarışması var. Dokunulmazlık yarışmasını kaybeden takımdan bir kişi, eleme için ilk isim olacak. Bu yüzden dokunulmazlık yarışması büyük önem taşıyor. Survivor All Star'da bu akşam takımlar dokunulmazlık için yarışacaklar. Ünlüler de Gönüllüler de bu yarışın öneminin farkındalar. Kaybeden takımdaki yarışmacılar konseyde takım arkadaşlarından birini yazmak zorunda. Yarışı kazanarak konseye rahat bir şekilde gitmek için ellerinden geleni yapacaklar. Bu önemli dokunulmazlık yarışını hangi takım kazanacak? Bu akşam rahat bir konsey geçiren taraf hangisi olacak? Konseyde neler konuşulacak?

ÖDÜL OYUNU SONRASI YARIŞMACILARIN YORUMLARI

Survivor Allstar'ın 18 Haziran Perşembe akşamı yayınlanan ödül oyunun ardından yarışmacılar yorumlarını aktardılar. Üst Üste dörüncü oyunlarını kazanan Ünlülerde keyifler yerinde. Ödül oyunu sonrası yarışmacılar şu yorumları yaptılar;

Hakan: Survivor All Star’da 10’da bir oyunda ilk defa 7 farkla 10-3 biz kazandık. Daha önce bir 8-1lik mağlubiyetimiz vardı. Ama ödüller karın doyurur, dokunulmazlık finale götürür.

Merve: Her zaman iş sonda bitiyor. Bizim takım atışlarda kötü olduğu halde her attığımızı vurur olduk. Herhalde şans bu ara bize döndü. 1-1.5 ay aç kaldıktan sonra şimdi acısını çıkartıyoruz. Hızlandırılmış çekimlerle biz de hızlandık.

Doğukan: Bir oyunu daha kazandık ama aklıma o aç kaldığımız 25 gün geliyor. Finale doğru yaklaştıkça stres fazla, oyunu kazanmaya yönelik hırs daha fazla. Azim daha fazla. Dilerim kimsenin başına daha büyük sakatlık gelmez. Sakatlanan rakibimize geçmiş olsun. Herşeyden daha önemli bir dokunulmazlık yarışması var.

Turabi: Turabi’nin oyun sırasında sakatlandığı için konuşamıyorum batıyor diyerek kısa kesti.

Hilmicem: Etaplarda öne geçmemize rağmen son etabı çözemedik. Şansız günümüzdeyiz herhalde. Daha önce çok ödül oyunu kazandığımız için kaybettiğimiz oyunların tesellisini böyle bulabiliyoruz. Dokunulmazlığı kazanıp kara bulutları dağıtmak istiyoruz.

Begüm: Ben elimden geleni yaptım ama bugün başarılı olamadım, Merve çok başarılıydı bugün. Tebrik ediyorum karşı takımı.

Hasan: Finale yaklaşırken stres artıyor. Ve oyun kazanmak herşeyden önemli oluyor. Ödül 2. planda. Herkes varını yoğunu ortaya koyuyor. Bu da sakatlıklara neden oluyor. Biz de çok iyi mücadele ettik, parkuru başta tamamladık ama son atışlar çok önemliydi.

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...