Survivor All Star’ın ilk finalisti belli oldu

Survivor All Star'da dün akşam yapılan yarışmada Kıbrıs'a ilk gidecek finalist belli oldu. Kıyasıya geçen mücadelenin finalinde Turabi ve Serenay yarıştı.

Survivor All Star’ın ilk finalisti belli oldu

Survivor All Star yarışmasının ilk finalisti belli oldu. Dün akşam ekrana gelen Survivor All Star yarışmasında kıyasıya mücadele vardı. Kıbrıs’a gidecek ilk finalistin belirlendiği gecede ilginç anlar yaşandı. Sembolü biten her yarışmacı sinir krizi geçirdi. Survivor All Star’da Kıbrıs’a gidecek ilk finalisti belirlemek için yapılan yarışmanın finale kalanlar ise Turabi ve Serenay oldu. Final oyununda bir tahtaya çıkıp sarılan iki yarışmacı zor anlar yaşadı. Yaklaşık 35 dakika boyunca tahtaya sarılıp duran yarışmacıların bacakları kitlendi. Survivor All Star’da zorlu mücadeleyi kazanıp Kıbrıs’a finale giden ilk yarışmacı olmaya hak kazanan Turabi oldu.

Finalde kaybeden Serenay ise gözyaşlarına boğuldu. Dakikalarca ağlayan Serenay’ı arkadaşları güçlükle sakinleştirdi.

Survivor All Star’da Kıbrıs’taki büyük finale 1 ay önceden vize alma avantajını yakalama olanağı sunan sembol oyunun yarı finali yapıldı. Survivor All Star’ın başından beri düzenlenen sembol oyunlarında sembol kazanan yarışmacıların katıldığı yarı finale daha önce bu yarışmada hiç birincilik elde edemeyen Doğukan ve Hakan katılamadı. Yarı finalde sembol oyununa veda eden isimler Bozok ve Anıl oldu. Survivor All Star’da Kıbrıs’taki büyük finale 1 ay önceden vize alma avantajını yakalama olanağı sunan sembol oyunun yarı finali yapıldı.

 

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...