Survivor Bozok kimdir?

Bozok, bu hafta Survivor All Star'a veda eden isim oldu. Survivor All Star'da gönüllüler takımında yer alan Bozok elendi. Peki Survivor Bozok kimdir?

Survivor Bozok kimdir?

Survivor All Star’da elenen isim belli oldu. Kıyasıya mücadelenin devam ettiği Survivor All Star’da gergin eleme gecesi sonucunda adaya veda eden isim herkesi şaşırttı. Survivor All Star’da elenen isim Bozok oldu. Peki Survivor Bozok kimdir?

SURVİVOR BOZOK KİMDİR?

5 Ocak 1974 İstanbul doğumlu olan Survivor Bozok (Bozok Gören), eski bir manken olup boyu 1.95 cm ve kilosu da boyu ile 90- 95 kg civarındadır. Aslen Ankaralı’dır. Eğitimini Ankara ,İstanbul ve Amerikada yapan Survivor Bozok, profesyonel su altı dalgıcıdır. Survivor Bozok 12 sene yaşadığı Amerika’da Manhattan’da 9 yıl restoran ve bar işletmiştir. Mankenlik yaptıgı dönem Çağla Şıkel gibi ünlü mankenlerle sevgili olan Survivor Bozok şimdi Amerikalı eşi Amy ile 1 yıldır evli ve yaşamını sürdürdüğü Çeşme’de bir restaurant işletiyor..

Survivor Bozok, 2013 yılında Panama'da yapılan, Acun Ilıcalı'nın hazırlayıp sunduğu Survivor Ünlüler ­ Gönüllüler yarışmasında Gönüllüler takımında yarışmıştır.

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...