Sözcü Plus Giriş

Survivor All Star 20. bölüm: Survivor Turabi diskalifiye oldu mu?

Survivor All Star 20. bölüm tanıtımını izleyenler Turabi diskalifiye oldu mu merak ediyor. Acun Ilıcalı, Turabi'yi diskalifiye ettiği yönünde iddialar var.

Güncellenme: 09:48, 27/03/2015
Survivor All Star 20. bölüm: Survivor Turabi diskalifiye oldu mu?

Survivor All Star’da sinirler iyice gerildi. Survivor’da yarışmacılar, açlığın artması ile gergin bir ortamda yarışmaya devam ediyorlar. Survivor All Star’da her gün yeni bir tartışma yaşanıyor. Survivor’daki bu tartışmalar sadece rakiple değil kendi takım arkadaşları ile olabiliyor. Survivor All Star’ın 20. bölümü tanıtımında bu tartışmalar gözüküyorken Survivor Turabi’nin Doğukan Manço’ya yaptığı hareketten sonra diskalifiye edildiği yönünde iddialar var.

SURVİVOR’DA TURABİ DİSKALİFİYE OLDU MU?

Survivor'un yeni yayınlanan fragmanında Turabi'nin oyun sonrasında Doğukan Manço'yla kavga ettiği görüntüleniyor. Ödül oyununda Turabi ve Doğukan Manço'nun karşı karşıya gelmesiyle, Doğukan Manço oyunu kazanıyor. Bunun üzerine Turabi'nin aduket hareketini yapan Doğukan Manço, neye uğradığını şaşırıyor. Yarışmayı kaybetmesiyle çılgına dönen Turabi Çamkıran, Doğukan Manço'ya bir cisim fırlattıktan sonra yakınından kum fırlatıyor. Fragmanın sonlarında gözüken bu görüntüler “Turabi elendi mi? Diskalifiye edildi mi?” sorularını akıllara getiriyor. Acun Ilıcalı'nın daha öncede uyarılarda bulunduğu Turabi'yi diskalifiye etmesi bekleniyor.

İşte Turabi’nin diskalifiye edebilecek o sahneler…

Survivor All Star'da ünlüler ve gönüllüler her gün daha da zorlaşan ada şartlarında hayatta kalmak için mücadele ediyor. Geçtiğimiz hafta gönüllülerin kazandığı ödül oyununun sonunda yarışmacılar omlet yediler ve yatakta yatmaya hak kazandılar. Bu hafta ise en güzel yiyecek ödüllerinden biri karşılarına çıkacak! Ödül oyunları sayesinde karınları doyan ve moral depolayan yarışmacılar bu hafta nasıl bir oyun oynayacak? Yarışmacıları ödül oyunu sonunda nasıl bir ödül bekleyecek? Survivor All Star Cumartesi-Pazar-Pazartesi-Salı TV8'de.