Survivor All Star kadrosuna katılan Hasan Yalnızoğlu kimdir?

Hasan Yalnızoğlu, 22 Şubat'ta başlayacak Survivor All Star'da. Hasan Yalnızoğlu, Survivor'da azmiyle unutulmaz arasında girmişti. Hasan Yalnızoğlu kimdir?

Survivor All Star kadrosuna katılan Hasan Yalnızoğlu kimdir?

Hasan Yalnızoğlu, Survivor All Star’da. İzleme rekorları kıran Survivor All Star yarışması, Acun Ilıcalı’nın sunumuyla TV8 ekranlarında izleyicisiyle buluşacak. Biribirinden iddialı isimlerin yaşam mücadelesine ve kıyasıya çekişmesine sahne olan Survivor All Star’ın yarışma kadrosu bu kez deneyimli isimlerden oluşacak. Daha önce Survivor’a katılan isimlerin bir araya geleceği Survivor All Star’da şampiyonlar, finalistler ve izleyicilerin aklında kalan isimler en iyi olmak için mücadele edecek. Survivor All Star Hasan Yalnızoğlu kimdir?

HASAN YALNIZOĞLU KİMDİR?

1974 Üsküdar doğumlu Hasan Yalnızoğlu dansçı, oyuncu ve aynı zamanda profesyonel güreşçidir. Hasan Yalnızoğlu, ilkokulu Üsküdar’da tamamlayıp 6 yaşında jimnastikle başladı ve aynı zamanda çok sevdiği futbolla da ilgilendi. Sonraki yıllarda yüzme sporunda başarılar kazanan Hasan Yalnızoğlu, orta öğrenimini Pendik’te tamamladı.

En yakın spor salonu Kung Fu branşında olduğu için çalışmalara burada devam etti. Marmara Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu ve Marmara Üniversitesi Yöneticilik mezunu. Spor kariyerinde birçok başarısı olan Hasan Yalnızoğlu, daha sonradan dans ve oyunculuk alanında da önemli başarılar elde etmiştir.

Sultans of the Dance ve Anadolu Ateşi dans gruplarında baş dansçı olarak görev alan Hasan Yalnızoğlu, 2007 yılında kendi gibi dansçı olan Tatiana Ruichiana ile evlendi.

Sinema filmlerinde rol alan Hasan Yalnızoğlu, Show TV’de yayınlanan Survivor Ünlüler – Gönüllüler yarışmasında Nihat Altınkaya’nın ardından ikinci oldu.

HASAN YALNIZOĞLU’NUN ROL ALDIĞI YAPIMLAR

2002    Karaoğlan  –  Camoka
2005    Sen Ne Dilersen  –  Melek
2006    Keloğlan Karaprens’e Karşı  –  Dev
2007    Tılsım Adası  –  Hunhar
2007    Dede Korkut Hikayeleri  –  Tekür
2007    Korkusuzlar  –  Paşa
2007    Son Osmanlı Yandım Ali  –  Kara Necati
2009    Kahve Bahane  –  Oyuncu
2010    İncir Reçeli  –  Bar güvenlikçisi
2011    Burası Osmanlı 1711 / Sır Kanunu  –  Oyuncu
2012    Bir Zamanlar Osmanlı Kıyam  –  Oyuncu
2013    Karaoğlan  –  Camoka
2014    Kelebeğin İkinci Günü (kısa film)  –  Hasan
2014    Kızıl Elma  –  Golyat

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...