Survivor All Star yarışmacısı Almeda Abazi kimdir?

Almeda Abazi, 3 sezon önceki katıldığı Survior'ın unutulmazları arasında yer almıştır. Survivor All Star yarışmasına katılacak olan Almeda Abazi kimdir*?

Survivor All Star yarışmacısı Almeda Abazi kimdir?

Almeda Abazi, Survivor All Star’ın açıklanan kadrosunda yer aldı. Survivor yarışması unutulmazları arasına giren Almeda Abazi, bu sezon yapılacak olan Survivor yarışmasının unutulmayanları, şampiyonları ve finalistlerini içeren Survivor All Star kadrosunda. Peki Almeda Abazi kimdir?

ALMEDA ABAZI KİMDİR?

Tiran’da 1992’de doğan Almeda Abazi, 2008′ de Miss Globe Kâinat Güzeli yarışmasını kazanmıştır. Oyuncu eğitimi almakta olan Almeda Abazi, lise eğitimini İstanbul Özel Tarhan Koleji’nde tamamlamış, İstanbul Aydın Üniversitesi Bilim-Sanat Akademisi Oyunculuk Bölümü’nde eğitim almıştır. Almeda Abazi, eğitimine Sakarya Üniversitesi Devlet Konservatuarı öğrencisi olarak devam etmektedir.
Şu ana kadar Konak ve Show Business filmlerinde ve Ayrılık adlı TRT dizisinde rol alan Almeda Abazi,  ayrıca Survivor ve Yok Böyle Dans yarışmalarına katılmıştır. Muhteşem Yüzyıl dizisinde Valeria adıyla yer almıştır. Almeda Abazi, TV8 kanalında Murat Ceylan la birlikte Para Bende programını sunmaktadır.

Almeda Abazi’nin Aldığı Ödüller
Yıl    Ödül
2007    Miss Tirana (Tiran Güzeli)
2008    Miss Albania (Arnavutluk Güzeli)
2008    Miss Globe (Kâinat Güzeli)

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...