Survivor All Star yarışmacısı Duygu Çetinkaya kimdir?

Duygu Çetinkaya, Survivor All Star kadrosuna katıldı. Duygu Çetinkaya, Survivor All Star'a katılacak son 5 adaydan biri. Peki Duygu Çetinkaya kimdir?

Survivor All Star yarışmacısı Duygu Çetinkaya kimdir?

Duygu Çetinkaya Survivor All Star yarışmasında. 22 Şubat’ta başlayacak ve TV8’de yayınlanacak olan Survivor All Star yarışmasına katılacak olan adaylardan biri daha belli oldu.2013’de Survivor yarışmasında gönüllüler takımında yarışan Duygu Çetinkaya, Survivor All Star’a katılıyor. Peki Duygu Çetinkaya kimdir?

DUYGU ÇETİNKAYA KİMDİR?

1986 tarihinde Denizli’de doğan Duygu Çetinkaya, eğitim ve öğrenim yaşantısını yoğun bir tempo da geçirdi. Duygu Çetinkaya, babasının asker olması nedeniyle farklı farklı şehirlerde de yaşamak ve okumak zorunda kalmıştır. Ankara, İzmir, İstanbul, İskenderun, Erdek, Gölcük yaşadığı şehirlerin sadece birkaçıdır.
İlköğretim öğreniminin bir kısmını Ankara Fatoş Abla Kız Kolejinde sürdürmüş olan Duygu Çetinkaya, geri kalan eğitim ve öğrenim hayatını İskenderun’da tamamlamıştır. Ortaokul yıllarını Erdek’te,lise hazırlık sınıfını ise İzmir Menemen Anadolu Lisesinde geçirmiş olan Çetinkaya,lise 1. sınıfa geçtiğinde İsveç'in Stockholm kentine gitmiş ve eğitimine orada  etmiştir. Duygu Çetinkaya, İktisadi İdari Bilimler Fakültesi mezunudur.

Duygu Çetinkaya, Çılgın Dersane Kampta, Çılgın Dersane 3, Seni Bana Yazmışlar ve Nekrüt adlı filmlerde oynamıştır.

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...