Survivor All Star’a katılacak 5 aday daha belli oldu!

Survivor All Star kadrosu tamamlanıyor. Yarışmaya katılacak 8 adayın açıklamasında sonra Survivor All Star kadrosuna katılan 5 adayın ismi de açıklandı...

Survivor All Star’a katılacak 5 aday daha belli oldu!

Survivor All Star kadrosu yavaş yavaş tamamlanıyor. Acun Ilıcalı’nın hazırlayıp sunduğu Survivor yarışmasının 2015 yılı için yapılacak bölümü, yarışmanın şampiyonları, unutulmayanlar yarışmacıları arasında geçecek olan Survivor All Star. Acun, geçenlerde Survivor All Star’a katılacak 8 adayı açıklamıştı. Survivor All Star’a katılacak 8 aday; Turabi Çamkıran, Hilmi Cem İntepe, Merve Oflaz, Pascal Nouma, Serenay Aktaş, Fulya Keskin, Sahra Işık ve Almeda Abazi oldular.

SURVIVOR ALL STAR’A KATILACAK 5 İSİM DAHA BELLİ OLDU!

Survivor All Star’a katılacak 5 isim daha belli oldu! 22 Şubat’ta TV8 ekranlarında başlayacak olan Survivor All Star’a katılacak 5 isim daha belli oldu! 2013 Survivor Ünlüler Gönüllüler’de gösterdiği başarılı performansla tüm dikkatleri üzerine çeken Duygu Çetinkaya… Survivor Türkiye Yunanistan’da hem güzelliği hem de başarısıyla Survivor’a damga vuran isimlerden biri olan Nadia Zagli… Ve Survivor’ın unutulmayan yarışmacılarından; Hasan Yalnızoğlu,  Anıl Tetik ve Hakan Hatipoğlu da bu sezon Survivor All Star’da yarışacaklar.

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...