Survivor All Star’a katılacak ilk 8 isim belli oldu. İşte Survivor All Star

Survivor All Star yarışmasına katılacak olan 8 isim belli oldu. Acun Medya'nın hazırlanan ve 22 Şubat'ta TV8'de başlayacak Survivor All Star'ın ilk 8 isimi.

Survivor All Star’a katılacak ilk 8 isim belli oldu. İşte Survivor All Star

Survivor All Star heyecanı şimdiden hayranlarını sarmış durumda. Survivor All Star yarışması 22 Şubat’ta TV8’de başlayacak ama yarışmanın hayranları hergün kimlerin katılacağını merak ediyor. Acun Ilıcalı, Survivor All Star yarışmasına katılacak ilk 8 isimi açıkladı. İzlenme rekorları kıran yarışma Survivor için geri sayım başladı. Bu güne kadar yarışan en başarılı isimleri bir araya getirecek olan Survivor All Star TV8’de…

SURVIVOR ALL STAR’A KATILACAK İLK 8 KİŞİ

İzleme rekorları kıran Survivor, Acun Ilıcalı’nın sunumuyla TV8 ekranlarında izleyicisiyle buluşacak. Biribirinden iddialı isimlerin yaşam mücadelesine ve kıyasıya çekişmesine sahne olan Survivor’ın yarışma kadrosu bu kez deneyimli isimlerden oluşacak. Daha önce Survivor’a katılan isimlerin bir araya geleceği Survivor’da şampiyonlar, finalistler ve izleyicilerin aklında kalan isimler en iyi olmak için mücadele edecek.

Survivor All Star kadrosuna ilk olarak katılan isimler; Turabi Çamkıran, Hilmi Cem İntepe, Merve Oflaz, Pascal Nouma, Serenay Aktaş, Fulya Keskin, Sahra Işık ve Almeda Abazi oldular.

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...