Survivor All Star’a katılan Anıl Tetik kimdir?

Anıl Tetik de Survivor All Star'da. 22 Şubat'ta Dominik Cumhuriyeti'nde başlayacak olan yarışma TV8'de ekranlara gelecek. Peki Anıl Tetik kimdir?

Survivor All Star’a katılan Anıl Tetik kimdir?

Anıl Tetik, Survivor All Star ile yarışmaya geri dönüyor. 22 Şubat’ta başlayacak Survivor All Star yarışmasının 22 kişilik kadrosunda yer alan Anıl Tetik, yarışmanın unutulmazları arasında yer alıyor. Acun Medya tarafından hazırlanan Survivor All Star yarışması 22 Şubat’ta Dominik Cumhuriyeti’nde başlıyor. Yarışmaya katılacak olan Anıl Tetik kimdir?

ANIL TETİK KİMDİR?

1 Temmuz 1991 Küçükçekmece olan Anıl Tetik, Kadir Has Üniversitesi Amerikan Dili ve Edebiyatı öğrencisidir. Anıl Tetik başarılı bir motor sporcusudur. Ailesinin engellemelerine rağmen motor tutkusundan vazgeçmeyen Anıl Tetik, 19 yaşındayken motor sporları için yoğun bir diyet yaptı ve 100 kilodan 75 kiloya 4 ayda kadar düştü. Ailesinin itirazlarına rağmen kilo vererek çocukluk hayalini gerçekleştirmek için motor sporları dersleri almaya başladı. Anıl Tetik, motor sporlarında birçok derece ve başarı elde etti. İki kez Türkiye birinciliği ve son olarak Doğu Avrupa Pist Şampiyonası'nda da birincilik elde ederek üçte üç yaptı.

Anıl Tetik, bu başarılardan sonra Survivor 2012 yarışmasının yolunu tuttu.Meter'in adaya gitmemesi üzerine hızlı bir süreç sonrası kendisini Dominik Cumhuriyeti Survivor gönüllüler adasında buldu. Derken ilk ada konseyinde eksik olan ünlüler takımına geçti. Anıl Tetik ilk haftaki elemede adadan gitmesi yönünde 6 oy almasına rağmen adada kalmayı başardı.

Anıl Tetik, kariyerine oyunculuk yaparak devam etmek istedi ve bu yönde eğitim aldı. Anıl Tetik, Oya Başar, Şafak Sezer gibi oyuncuların oynadığı “Alemin Kıralı” dizisinde oynadı.