Tartıştığı eşini balkondan attı iddiası

İzmir'in Konak İlçesi'nde, Ozan K., tartıştığı eşi R.K.'yı, ikinci kattaki evlerinin balkonundan attığı iddia edildi.

Tartıştığı eşini balkondan attı iddiası

 

Ağır yaralanan R.K., hemşire olarak çalıştığı hastanede ameliyata alınmadan önce polislere, kendisini eşini attığını söylediği öğrenildi. Gözaltına alınan O.K. ise iddiları reddedip, eşinin kendisini attığını ileri sürdü.

Olay, bugün sabah saatlerinde Hatay Pazaryeri yakınlarında meydana geldi. Özel bir hastanede hemşire olarak çalışan R.K., işsiz olan eşi O.K., ile iddiaya göre tartışmaya başladı. Bir süre sonra R.K. çevredekilerar tarafından yerde bulundu ve hemen sağlık ekiplerine haber verildi. İkinci kattan düşüp ağır yaralanan R.K. çalıştığı hastaneye kaldırıldı.

Burada meslektaşlarının kontrollerini yaptığı R.K., ardından ameliyata alındı. Yaralı kadının ameliyata girmeden önce bilgisine başvuran polislere, kendisini eşi O.K.’nın balkondan ittiğini söylediği öğrenildi. Bunun üzerine gözaltına alınan O.K. ise iddiayı kabul etmedi. O.K. olay yaşandığında kendisinin içeride olduğunu önesürdü. O.K., adliyeye sevkedilirken, R.K.’nın, yaralandığı haberini alıp hastaneye gelen yakınları eşine tepki gösterdi.  DHA

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...