“Tecavüz edemeyince boğazını kestim”

Kahramanmaraş'ın Elbistan ilçesinde metruk binada cesedi bulunan kadını öldürdüğü iddiasıyla gözaltına bir kişi, adliyeye sevk edildi.

“Tecavüz edemeyince boğazını kestim”

Zanlı ifadesinde, 59 yaşındaki Türkan Alkaya’ya tecavüz etmek istediğini, başarılı olamayınca da boğazını keserek öldürdükten sonra cesedini bir çuvala koyarak metruk binaya gömdüğünü söyledi.

Elbistan ilçesinde kaybolduktan yaklaşık 40 gün sonra metruk binada cesedi bulunan Türkan Alkaya'yı öldürdüğü iddiasıyla bir kişi yakalandı.

Jandarmadan fuhuş operasyonuJandarmadan fuhuş operasyonu

Köprübaşı Mahallesi'nde kullanılmayan kerpiç evde çuval içerisinde kadın cesedi bulunmasının ardından çalışma başlatan polis ekipleri, civardaki 17 güvenlik kamerasının kayıtlarını inceledi.

SUÇUNU İTİRAF ETTİ

Tespit edilen 25 şüpheli üzerinde yoğunlaşan polis ekipleri, çelişkili ifadeler veren Ahmet T'yi (20) takibe aldı. Yeniden ifadesine başvurulan Ahmet T'nin suçunu itiraf ettiği öğrenildi.

Tecavüz girişimine ceza değil ödül verildi!Tecavüz girişimine ceza değil ödül verildi!

Zanlının ifadesinde Türkan Alkaya'ya tecavüz etmek istediğini, başarılı olamayınca da boğazını keserek öldürdüğünü, cesedi de bir çuval içerisinde metruk binaya gömdüğünü söylediği öğrenildi.

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...