Sözcü Plus Giriş

TEM savaş alanına döndü!

TEM Otoyolu'nda 4 aracın karıştığı zincirleme trafik kazasında 6 kişi yaralandı.

Güncellenme: 13:09, 16/05/2015
TEM savaş alanına döndü!

TEM Otoyolu Ümraniye mevkisi Kavacık-Ümraniye istikametine seyreden Mithat Keleş’in yönetimindeki 81 KH 489 plakalı minibüs, belediyenin peyzaj işinde çalışan bir işçiyi almak için emniyet şeridinde durdu. Amca çocukları Yüksel Tatar, Esel Tatar ve Şazım Tatar araçtan inerek, çimlik alanda arkadaşlarını beklemeye başladı. Bu sırada arkadan gelen Hüseyin Kar’ın (24) yönetimindeki 34 FP 8928 plakalı otomobil, yol kenarında bekleyen
minibüse, daha sonra da aynı istikamette seyreden 34 LK 4535 ile 67 TU 091 plakalı otomobillere çarptı.

Kazada minibüsün sürücüsü Mithat Keleş (45) araçta sıkışırken, yanındaki Sevcan Tatar (24) ile yol kenarında servis bekleyen Yüksel Tatar, Esel Tatar ve Şazım Tatar yaralandı.
Minibüsün üzerine çıkan 3 kişi, sürücüyü kurtardı. Polis de vatandaşları kaza yerini terk etmeleri konusunda uyardı. Şazım ve Sevcan Tatar, Mithat Keleş, Hüseyin Kar, ambulanslarla Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne, Yüksel Tatar ve Esel Tatar, Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı. Yaralıların durumlarının iyi olduğu öğrenildi.

TEM Otoyolu Ankara istikameti, kaza nedeniyle bir süre trafiğe kapandı. Kaza yapan hasarlı araçların kaldırılmasının ardından trafik akışı normale döndü.

THY teknisyeninin feci ölümü

THY teknisyeninin feci ölümü

Yayınlanma Tarihi:09:21,