Sözcü Plus Giriş

Terminatör 5 Yaradılış vizyonda! Arnold, Terminator: Genisys ile geri döndü!

Terminatör 5 bugün vizyona giriyor. 'Khaleesi' Emilia Clarke ile başrolleri paylaşan Arnold Schwarzenegger, Terminatör: Genisys ile geri döndü.

09:56 -
Terminatör 5 Yaradılış vizyonda! Arnold, Terminator: Genisys ile geri döndü!

1990'ları sallayan hikayesiyle Terminatör serisi bu sefer yeni bir üçleme olarak ele alınıyor. Terminatör 5, bu yeni serinin ilk filmi. Arnold Schwarzenegger, ara verdiği Terminatör 4’den sonra geri döndü. Thor The Dark World'ün yönetmeni Alan Taylor tarafından yönetilen filmin oyuncu kadrosunda Arnold Schwarzenegger (Terminator), Jason Clarke (John Connor), Emilia Clarke (Sarah Connor), Jai Courtney (Kyle Reese), Matt Smith (Tim) gibi isimler bulunuyor. Game of Thrones dizisinden tanıdığımız Khaleesi rolündeki Emilia Clarke, Sarah Connor’ı canlandırıyor.

Serinin beşinci filmi Terminatör 5'in senarsitliğini ise ilk iki filme imza atan William Wisher üstleniyor.

TERMINATOR 5: GENISYS KONUSU

İnsan direnişinin lideri John Connor (Jason Clarke), Çavuş Kyle Reese'i (Jai Courtney) Sarah Connor'ı (Emilia Clarke) koruması ve geleceği güvence altına alması için 1984'e geri gönderdiğinde olayların beklenmedik bir şekilde yön değiştirmesi zaman çizgisinde kırılma yaratır. Şimdi kendisini geçmişin yeni ve yabancı bir versiyonunda bulan Çavuş Reese, Gardiyan'ın da (Arnold Schwarzenegger) dahil olduğu olasılık dışı müttefiklerle, tehlikeli yeni düşmanlarla ve beklenmedik “geleceği yeniden başlatmak” göreviyle karşı karşıya kalır.

Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more