THY 88 seferini iptal etti

THY, İstanbul'da beklenen kar yağışı nedeniyle, bugün ve çarşamba günü İstanbul'dan yapılması planlanan 88 seferini iptal etti.

THY 88 seferini iptal etti

Türk Hava Yolları (THY), İstanbul’da beklenen kar yağışı ve olumsuz hava koşulları nedeniyle, Atatürk Havalimanı ve Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan bugün ve çarşamba günü yapılması planlanan 88 iç ve dış hat seferini iptal ettiğini duyurdu.

Meteoroloji İstanbul için saat verdi!Meteoroloji İstanbul için saat verdi!

THY’nin resmi internet sitesinden yapılan açıklamada, İstanbul’da beklenen meteorolojik hadise nedeniyle 17-18 Şubat tarihlerinde bazı seferlerin iptal edildiği belirtilerek, yolculardan seyahatleri öncesinde uçuşları ile ilgili son durumu internet sitesi ve çağrı merkezlerinden kontrol etmeleri istendi.

THY’den yapılan açıklamaya göre, olumsuz hava koşulları nedeniyle, dış hatlarda Bişkek, Cenevre, Moskova, Amsterdam, Pisa Galileo, Barselona, Münih, Valencia, Viyana, Toulouse, Marsilya, Selanik, Üsküp, Bakü, Tunus, Bükreş, Budapeşte, Nürnberg, Köln, Brüksel, Doha, Hamburg ve Nice; iç hatlarda ise Ankara, Diyarbakır, Adana, Kayseri, İzmir, Konya, Sivas, Elazığ ve Malatya’ya yapılması planlanan bazı seferler iptal edildi.  DHA

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...