Tolga Karel kimdir? Tolga Karel Cumhurbaşkanı’na hayran!

Tolga Karel Cumhurbaşkanı Erdoğan'a hayran olduğunu açıkladı ve oyunu ona verdiğini beyan etti. Peki Tolga Karel kimdir?

Tolga Karel kimdir? Tolga Karel Cumhurbaşkanı’na hayran!

Bir haber kanalına konuk olarak katılan oyuncu Tolga Karel, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a hayran olduğunu ve oyunu da ona verdiği açıkladı. Tolga Karel, Cumhurbaşkanı Erdoğan ile ilgili olarak şu ifadeleri kullandı. “Kendisini 12 yıl önce gördüğümde babama ‘Bu insan Türkiye'nin en önemli insanlarından biri olacak ve çok büyük işler yapacak' demiştim. Oyumu da Erdoğan'a verdim. İlk defa açıklıyorum, hayranıyım da. Böyle büyük bir adamı konu edinen bir film teklifi gelince kabul ettim.” Peki Tolga Karel kimdir işte detaylar…

TOLGA KAREL KİMDİR?

1978 İstanbul doğumlu olan Tolga Karel dizi, sinema ve tiyatro oyunculuğu ile tanınmaktadır. Tolga Karel üniversite eğitimine İstanbul'da Yeditepe Üniversitesi Fransız Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler bölümünde başlamıştır. Bu bölümde iki sene devam etmiş fakat sonra okulu bırakarak konservatuarda okumaya karar vermiştir. Paris Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü'nden mezun olan Tolga Karel Sinematografi ve Drama alanlarında eğitim görmüştür. Tolga Karel ayrıca yine Paris'te sinema ve tiyatro eleştirmenliği alanında yüksek ihtisas yapmıştır.

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...