Sözcü Plus Giriş
GALERİ Tuhaf haberler! 15 Kasım 2015 02:35
1 Tesadüfün böylesi. Bu iki adam kardeş değil. Ryanair uçağı ile Galway’e Londra’dan gelen 32 yaşındaki Neil Douglas koltuğunda oturan ve aynen onun gibi görünen bir adamı görünce şaşırdı. Tıpkısının aynısı 35 yaşındaki Robert Stirling koltuk değiştirince çift birlikte oturdu.
2 “Ben yerleşmeğe çalışırken adam yukarı baktığında, bu ben diye düşündüm.” Karşılaşmadan mutluluk duyan ikili birlikte selfie çektikten sonra twitter’dan paylaştılar. Aynı otelde tıpkısının aynısı ile checking yapan ikilinin aşırı benzerliği pek çok kişinin dikkatini çekti.
3 Ryanair’in bir uçuşunda eşine zor rastlanır bir olay meydana geldi. Ryanair’in dün geceki uçuşunda eşiyle beraber uçağa binen bir adam yanında oturan kişiye selam verdikten sonra şaşkınlık içinde kaldı. Çünkü selam verdiği ve ilk kez karşılaştığı koltuk arkadaşı resmen kendisinin ikizi gibiydi.
4 3 çocuk annesi Heidi Yeh Güney Koreli bir manken.
5 3 çocukta büyüdükçe çocukların çifte benzememesinden rahatsız olan genç adam DNA testi yaptırmaya karar veriyor. Test sonucuna göre 3 çocukta kendisinden çıkınca, genç kadının yıllardır gizlediği sır gün yüzüne çıkıyor.
6 Heidi Yeh'in yıllar önce büyük masraflarla pek çok estetik operasyon geçirdiği ortaya çıkıyor. Ve çocuklar da genç kadının estetikten önceki haline benziyordu.
7 Bu olay karşısında da kandırıldığını iddia eden adam da karısına dava açarak boşanıyor.
8
9 Görenleri hayrete düşüren bu olay Güney Kore'de yaşandı.
10 Yol kenarından bulunan siyah bir poşetin içinden daha göbek bağı duran terk edilmiş bir bebek bulundu.
11 Yardımsever insanlar tarafından kurtarılan bebek, sağlık kontrolleri için hastaneye götürüldü.
12 Dünya genelinde her yıl on binlerce çocuk ebeveynleri tarafından terk ediliyor.
13 Zhang isimli Çin'li adam arabasıyla şehirler arası yolculuk yaptığı sırada, zaman zaman köpek havlaması seslerini duyar ama nereden geldiğini bir türlü anlayamaz.
14 Yolculuk sonrasında havlamanın arabanın içinden geldiğini anlayan Zhang arabayı durdurup incelemeye başlar. Aracı durdurduktan sonra gelen havlama sesini takip eden Zhang, zavallı sokak köpeğinin tampon ile motor arasına sıkışmış halde bulur.
15 Gördükleri karşısında şaşkına dönen Zhang, köpeği çıkarmayı başaramayınca yola bu şekilde devam etmek zorunda kalır.
16 Yaklaşık 400 km yol kat eden adam sonunda bir veterinere ulaşmayı başarır. Çarpmanın etkisiyle tampon ve motor arasındaki bölgeye sıkışan köpek saatler sonra kurtarılır.
17 Fransa'nın kuzeyinde Calais ve Amiens şehirleri arasında seyir halinde olan yolcu trenininde akıllara durgunluk veren bir olay yaşandı. Görüntüleri trendeki diğer yolcular paylaşınca ortaya çıktı.
18 Tuvalete giren genç adam telefonunu klozete düşürdü. Herkesi şaşkına çeviren olay bundan sonra yaşandı. Hemen hamle yaparak tuvalet deliğinden telefonunu almaya çalışan genç adam büyük bir şok yaşadı.
19 Genç adamın bir türlü tuvaletten kolunu çıkaramadı. Çaresizce yardım gelmesini bekleyen adam için tren durduruldu.
20 Saaatlerce süren uğraş sonucu klozet yerinden söküldü ve genç adam hastaneye böyle kaldırıldı.
21 ABD’nin Ohio eyaletinde sıradışı bir cenaze töreni gerçekleştirildi.
22 82 yaşında akciğer kanserinden yaşamını yitiren Billy Standley, onu son isteğini yerine getirdi ve, çok sevdiği 1967 model Harley Davidson motosikleti üzerinde gömüldü.
23 Bunu yapabilmek için Standley mumyalandı ve cam bir tabut içinde gömüldü.
24
25
26
27
28 Klozetten piton çıkarsa ne olur? Bir aile tam bunu yaşadı..
29 İnternette yayınlanan fotoğraflar hakkında detaylı bir bilgi verilmedi.
30 Ancak fotoğrafların ne kadar korkutucu olduğu bir gerçek..
31
32
33
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more