Reklamsız Sözcü

Üniversite öğrencisi 8’inci kattan atlayara intihar etti

Üniversite öğrencisi Ayhan Mutlu, kaldığı yurdun 8'inci katından atlıyarak intihar etti

android-time 00:13
Üniversite öğrencisi 8’inci kattan atlayara intihar etti
Üniversite öğrencisi Ayhan Mutlu, kaldığı yurdun 8'inci katından atlıyarak intihar etti

Olay, Karabük’te, akşam saatlerinde 100’üncü Yıl Mahallesi’nde Özel Erkek Öğrenci Yurdu’nda meydana geldi. Üniversite öğrencisi 19 yaşındaki Ayhan Mutlu, kaldığı yurdun 8’inci katından atlayara hayatına son verdi.

FOTO: DHA Üniversite öğrencisi 8’inci kattaki yurt binasından atlayarak intihar etti

Karabük Üniversitesi Safranbolu Fethi Toker Güzel Sanatlar ve Tasarım Fakültesi Endüstriyel Tasarım 1’inci sınıf öğrencisi Ayhan Mutlu, iddiaya göre 2 arkadaşıyla birlikte kaldığı odada Ankara’da yaşayan kız arkadaşıyla cep telefonundan görüşmeye başladı.

Mutlu, bir süre arkadaşıyla konuştuktan sonra bir arkadaşının uyuduğu diğerinin ise odadan çıktığı esnada 8’inci kattan kendini boşluğa bıraktı. Beton zemine düşen Mutlu ağır yaralandı. Arkadaşlarının haber vermesiyle olay yerine gelen sağlık ekipleri yaptıkları kontrolde üniversite öğrencisi Mutlu’nun öldüğünü belirledi. Yapılan incelemelerin ardından Ayhan Mutlu’nun cenazesi, Karabük Eğitim ve Araştırma Hastanesi morguna konuldu. Polis, ifadelerini almak üzere, Mutlu ile aynı odada kalan iki arkadaşını karakola götürdü. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı. DHA

Tüm son dakika haberleri için tıklayın.

Son güncelleme: android-time 00:1410.12.2015
SIRADAKİ HABER
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp more