Uzman erbaş olacaktı

Ankara'nın Kızılcahamam İlçesi yakınlarında meydana gelen kazada, otomobiliyle önündeki araca çarpan sürücü 21 yaşındaki Enez Şengül öldü.

Uzman erbaş olacaktı

Şengül’ün kardeşiyle birlikte 2 kişi yaralandı. Şengül’ün, uzman erbaşlık sınavını kazandıktan sonra, belgelerini teslim edip Ankara’dan Kocaeli’ne dönmekte olduğu belirlendi.

 Acımasızca öldürdü

Acımasızca öldürdü

 
Kaza, Kızılcahamam TEM otoyolu Çeltikçi Hamam Çayı mevkiinde meydana geldi. Uzman asker sınavını kazanan Enez Şengül, belgelerini teslim etmek için Kocaeli’nden 54 HS 818 plakalı otomobille, beraberinde kardeşi Şeref Şengül ve arkadaşı Bilal Topal ile birilkte yola çıktı. Şengül, Ankara’da belgelerini teslim ettikten sonra dönüş yolunda, aşırı hız ve yağmurdan yolun kaygan alması nedeniyle Şengül kullandığı otomobille öndeki araca çarptırdı.

Dede orucu yedi SÖZCÜ TV

Dede orucu yedi SÖZCÜ TV

Meydana gelen kazada otomobilin ön bölümü hurda yığınına dönerken, uzman erbaş adayı Enez Şengül can verdi. Kazada Şengül’ün kardeşi Şeref Şengül ağır, arkadaşı Bilal Topal ise yaralı olarak Ankara’da Yenimahalle Devlet Hastanesi’nde tedavi altına alındılar.
(DHA)

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...