Sözcü Plus Giriş

Yasemen Saylar ile Semih Kaya’nın aşkı böyle belgelendi

Yasemen Saylar ile Semih Kaya arasındaki aşkın fotoğraflandığı an sosyal medyada olay oldu.

Güncellenme: 16:14, 04/05/2015
Yasemen Saylar ile Semih Kaya’nın aşkı böyle belgelendi

Yasemen Saylar ile Semih Kaya arasında aşk, beraber gittikleri maçı seyrederken çekilen bu fotoğraf ile belgelendi. Galatasaray ile Abdullah Gül Üniversitesi (AGÜ) arasında oynanan Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi final serisinin ilk maçını sarı-kırmızılılar 70-48 kazanırken tribünlerde ise ilginç bir ayrıntı gözden kaçmadı. Semih Kaya ile Cimbom'un eski oyuncusu Yasemen Saylar, AGÜ ile oynanan maçı birlikte izledi. Peki Yasemen Saylar kimdir?

Galatasaray futbol takımının defansı Semih Kaya mücadeleyi takip ederken yanında ise Galatasaraylı eski oyuncularından olan ve şu anda Hatay Büyükşehir Belediye formasını giyen basketbolcu Yasemen Saylar vardı.

Galatasaray altyapısında yetişen, A takıma kadar yükselen ve hatta milli formayı da sırtlarına geçiren Yasemin Saylar ile Semih Kaya’yı birlikte görenler şaşkınlık yaşadı. İlk kez birlikte görüntülenen Yasemin Saylar ile Semih Kaya çifti bir süredir birlikte olduğu öğrenilirken ortak aşkları olan Galatasaray'ın maçına gelmeleri de sosyal medyada da taraftarın en önemli konusu oldu.

YASEMİN SAYLAR KİMDİR?

7 Eylül 1990’da İstanbul’da doğan Yasemen Saylar, genç yaşına rağmen Galatasaray Bayan Basketbol Takımı oyuncuları arasında yerinin almayı başarmıştır. Yasemen Saylar, Yaso takma adıyla ve 1.78 boyuyla Galatasaray takımının 7 numarasını giymiştir.

Yasemen Saylar, guard olarak oynuyor ve otoritelerce savaşçı bir yapıya sahip olduğu belirtiliyor. Saylar Galatasaray altyapısının yetiştirip basketbol dünyasına kazandırdığı yeteneklerdendir.

Yayınlanma Tarihi:14:43,