Yenimahalle’de hizmet içi eğitim

Yenimahalle Belediyesi, vatandaşlarına daha iyi hizmet verebilmek amacıyla personeline yönelik eğitim semineri düzenliyor

Yenimahalle’de hizmet içi eğitim

Yenimahalle Belediyesi, vatandaşlarına daha iyi hizmet verebilmek amacıyla personeline yönelik eğitim semineri düzenliyor. İnsan Kaynakları Müdürlüğü tarafından düzenlenen ve 10 gün sürecek olan eğitimlerde Kamuda kılık kıyafet yönetmeliğinden yazışma kurallarına, norm kadrodan toplam kalite yönetimine kadar birçok konu ayrıntılarıyla ele alınacak.

Kamuda çalışma usulleri

Belediye Meclis Salonu'nda düzenlenen seminere personeller yoğun ilgi gösterirken Başbakanlık Devlet Personel Başkanlığı uzmanlarından Suha Oğuz Albayrak etkili anlatımı ve esprileriyle kamuda çalışma usulleri hakkında bilgiler verdi.

11 Şubat'ta başlayan, 657 Sayılı Kanun ve ilgili mevzuatlar (kamuda kılık kıyafet yönetmeliği), resmi yazışma kuralları, belediye kanunu ve norm kadro, toplam kalite yönetimi, etkin iletişim ve empatik dinleme, kurumsal görgü ve davranış kuralları ile protokol ve sosyal davranış kurallarının en ince ayrıntıları ve örnekleriyle masaya yatırılacağı eğitim programı, 24 Şubat'a kadar devam edecek.

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...