Ziraat Türkiye Kupası Çeyrek final eşleşmeleri belli oldu

Ziraat Türkiye Kupası çeyrek final eşleşmeleri ve bu maçların sonucunda oynanacak yarı final maçları belli oldu. İşte çeyrek final eşleşmeleri ve tarihleri

Ziraat Türkiye Kupası Çeyrek final eşleşmeleri belli oldu

Ziraat Türkiye Kupası çeyrek final eşleşmeleri belli oldu. Çeyrek final eşleşmeleri maçları tarihleri belirlendi. Çeyrek final maçlarının galipleri sonucunda yarı final eşleşmeleri de belli oldu. İşte Ziraat Türkiye Kupası çeyrek final eşleşmeleri maçları ve çeyrek final maçlarının tarihleri…

2014-2015 Sezonu Ziraat Türkiye Kupası Çeyrek ve Yarı Final karşılaşmalarının kura çekimi Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri’ndeki Orhan Saka Salonu’nda yapıldı.

Son 16 Turu maçları sonunda rakiplerini eleyerek Çeyrek Finale yükselen; Fenerbahçe, Galatasaray, Medicana Sivasspor ve Bursaspor kura çekimine seri başı olarak, Gençlerbirliği, Mersin İdmanyurdu, Kayserispor ve Manisaspor ise seri başı olmayan takım olarak kura çekimine katıldı.

Çift maç eleme usulüne göre oynanacak Ziraat Türkiye Kupası Çeyrek Final karşılaşmaları 3, 4, 5 Mart ve 7, 8, 9 Nisan tarihlerinde, Yarı Final karşılaşmaları ise 28, 29, 30 Nisan ve 19, 20, 21 Mayıs tarihlerinde oynanacak.

İŞTE ÇEYREK FİNAL EŞLEŞMELERi

Kayserispor-Sivasspor
Galatasaray-Manisaspor
Mersin İdman Yurdu-Fenerbahçe
Gençlerbirliği-Bursaspor

Yarı final eşleşmeleri; Gençlerbirliği-Bursaspor maçının galibi, Mersin İdman Yurdu-Fenerbahçe maçının kazananı ile karşılaşacak. Kayserispor-Sivasspor maçının galibi ise, Galatasaray-Manisaspor eşleşmesinden tur atlayan tarafla yarı final mücadelesi verecek.

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...