Sözcü Plus Giriş
GALERİ Leyla ile Mecnun dizisi oyuncuları bakın şimdi ne yapıyor? 22 Kasım 2015 20:42
1
2 Türkiye’nin efsane dizileri arasına girmeyi başaran Leyla ile Mecnun 2 sene oldu, ama hala dizinin replikleri ve oyuncuları sosyal medyada gündem olmayı sürdürüyor. Absürt komedi yapılan dizinin başrol oyuncuları bakın Leyla ile Mecnun efsanesinden sonra neler yaptı?
3 Ali Atay: Leyla ile Mecnun dizisinin başrol oyuncusu olan ve Mecnun karakterine hayat veren Ali Atay, dizi bittikten sonra ATV’de ‘Mutlu ol Yeter’ adında yeni bir dizi çekti. Ancak yeni çektiği dizi de reyting kurbanı oldu ve yayından kaldırıldı. 2015 senesi içerisinde yönetmenliğe soyunan Ali Atay, ‘Limonata’ adını taşıyan film çekti.
4 Serkan Keskin: Dizinin ‘İsmail Abisi’ olan Serkan Keskin, 2015 yılında Kanal D ekranlarında yayınlanan ‘Beş Kardeş’ dizisinde rol aldı. Dizi’nin siyasi gönderme yapılmasından dolayı yayından kaldırılması sonrasında Serkan Keskin, Onur Ünlü’nün çektiği ‘Kırık Kalpler Bankası’ filminde rol aldı.
5 Osman Sonat:Dizinin ‘Yavız hırsızı’ olan Osman Sonat, Onur Ünlü’nün çektiği Kırık Kalpler Bankası filminde rol aldı. Ayrıca TRT’de yayınlanacak olan Volkan Özgümüş’ün yönetmenliğini üstlendiği ‘Son Takla’ filminde rol aldı. Ayrıca Kanal D’de yayınlanan Beş Kardeş dizisinde de ‘Orhan’ karakterine hayat verdi.
6 Ahmet Mümtaz Taylan:Dizide vurdurduğu arabalarla herkesin konuştuğu ‘İskender’ rolündeki Ahmet Mümtaz Taylan, 2015 yılında Onur Ünlü’nün çektiği ‘Kırık Kalpler Bankası’ filminde rol aldı. Leyla ile Mecnun dizisinden sonra ise TRT’de yayınlanan ‘Çırağan Baskını’ dizisinde rol aldı.
7 Cengiz Bozkurt:Namı değer ‘Erdal Bakkal’… Cengiz Bozkurt, Leyla ile Mecnun dizisinden sonra senarist Burak Aksak’ın çektiği ‘Kara Bela’ filminde rol aldı. Striptiz sahnesiyle günlerce konuşuldu. Cengiz Bozkurt ayrıca Fox Tv’de yayınlanan Kocamın Ailesi dizinde de Dilaver rolüne hayat verdi.
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more