13 Şubat Cuma Beyaz Show’un konuğu Kubat

Kubat, bu akşam Beyaz Show' a çıkıyor. Halk müziğinin sevilen sesi Kubat, Beyazıt'ın sunduğu eğlence programı Beyaz Show'a konuk oluyor. Peki Kubat kimdir?

13 Şubat Cuma Beyaz Show’un konuğu Kubat

Kubat, Beyaz Show’a konuk oluyor. Beyazıt Öztürk’ün sunduğu canlı yayının bu akşam programının konuklarından biri de Kubat. Halk müziği sanatçısı Kubat ile birlikte Özcan Deniz, Hayko Cepkin, Chloe Loughnan Ortaç, Şükrü Özyıldız ve Ayça Ayşin Turan katılıyor. Peki Kubat kimdir?

Özcan Deniz, Kubat, Hayko Cepkin, Chloe Loughnan Ortaç, Şükrü Özyıldız ve Ayça Ayşin Turan bu hafta “Beyaz Show” da! Beyaz Show 13 Şubat Cuma akşamı saat 23:15’de Kanal D’de! Sohbeti, eğlencesi, esprileri ve canlı yayın sürprizleriyle “Beyaz Show” 13 Şubat Cuma akşamı saat 23:15’de Kanal D’de!

KUBAT KİMDİR?

Gerçek adı Ramazan Kubat’tır. Babası bir Alevi ve annesi ise Sünni Müslümandır. Ailesi doğumundan önce Karacalar, Emirdağ’dan Belçika’ya göç etmiştir. Amcası Kur’an ezberi hafız olan sanatçının bir diğer amcası Şemsettin Kubat şairdir. Sanat hayatında soyadı olan Kubat’ı kullanmaktadır. 4 Ekim 1974’te Belçika’nın Anvers şehrinde doğdu. Emirdağ kökenli bir göçmen ailesinin çocuğudur.

Beşinci doğum gününde babasının aldığı curayla müziğe ilk adımını atan Kubat, Belçika’da kilise ayinlerinde ilahi de okumuştur. Müzik hayatına Belçika’da başlamıştır. Kendisini doğu ile batı müziğini birleştirecek bir misyoner olarak tanımlamaktadır.

KUBAT’IN ÇIKARDIĞI ALBÜMLER

1996: Kubat
1998: Bugün
1999: Bir Ayrılık, Bir Yoksulluk Bir Ölüm
2001: Arşiv 1-2-3
2003: Lokman
2005: Yare Doğru
2008: Kubat 2008
2010: İnce İnce
2013: İyi Olacaksın

Loading...