Sözcü Plus Giriş

19 Mayıs olduğu için arka kapı…

Oyuncular sendikası genel başkanı Meltem Cumbul , önceki gece Cihangir’de görüntülendi.

Güncellenme: 09:44, 20/05/2015
19 Mayıs olduğu için arka kapı…

Leyla adlı mekana bir erkek arkadaşı ile gelen Meltem Cumbul, mekanı ilk önce ön kapıdan terk edecekken, mekanın karşısında kendisini bekleyen gazetecileri görünce mekana geri girmeyi tercih etti.

Yaklaşık 10 dakika daha içeride kalan Meltem Cumbul ve erkek arkadaşı görüntülenmemek için içeriden çıkmadı . Bir ara basın mensuplarının gittiğini sanarak arka kapıdan kaçan Meltem Cumbul yakayı ele verdi.

BENİ ALKOLLÜ GÖRMENİZİ İSTEMEDİM

Yanındaki erkek arkadaşı görüntüleneceğini anlayınca alkolün de etkisiyle Cumbul'u, bırakarak kaçmayı tercih etti. Olan oldu diyerek oyuncunun yanına tekrar gelen erkek arkadaşı, konuşmamayı tercih ederken…

Meltem Cumbul, ‘Neden arka kapıdan çıkmayı tercih ettiniz?' sorusuna “Bugün 19 Mayıs kimsenin beni alkollü görmesini istemedim “ diyerek geçiştirdi. Mekanın arka kapısı fazla kullanılmayan bir sokak olduğu için taksinin nadir geçtiği bir yerdi. Başarılı oyuncu  “ Rica etsem bana yoldan bir taksi çağırımısınız? “ diyerek magazincilerden yardım istedi. Bu çağrısına kayıtsız kalmayan basın mensupları yoldan bir taksi çevirerek kendisini evine uğurladı.