Kardeş Payı 25. bölümde kardeşler kıskançlık krizine girdi!

Kardeş Payı dizisi dün akşam yeni saatinde yayımlandı ve izleyicileri güldürdü. Kardeş Payı yeni bölümde kıskançlık krizi patlak verdi.

Kardeş Payı 25. bölümde kardeşler kıskançlık krizine girdi!

Kardeş Payı bu haftaki bölümüyle de bol bol güldürdü. Ayrıca Star TV kanalı Kardeş Payı dizisi hayranlarını sevindirecek bir karar aldı ve Kardeş Payı 25. bölümü ile birlikte yeni yayın saatine geçti. Dizi bundan sonra Star TV’nin diğer hafta içi dizileri gibi saat 20.30’da yayımlanacak. Böylece dizinin geç saatte yayımlanmasından şikayet eden Kardeş Payı takipçileri diziyi erkenden izleyip yatabilecekler. Peki bu hafta dizi de neler oldu?

Petrol meselesi devam ederken Metin bu hafta kıskançlıktan çatladı. Bunun nedeni ise Emrah’ın Eda’nın evinde kalması oldu. Ali ise kendini bir çıkmazda buldu çünkü Şükriye ile Yiğit’in ilişkisi ciddileşti. İşte dizinin yeni bölümünden detaylar ve internetten izleme kaynakları…

KARDEŞ PAYI 25. BÖLÜM ÖZETİ

Mahalleden çıkan petrolü Oğuzhan buluyor, Sezai’nin bundan haberi oluyor. Peki bundan sonra ne olacak? Hilmi’nin yeni mekanını zabıtalar mühürleyince, Hilmi yumuşak karnından vuruluyor.

Emrah, Eda’nın evinde kalınca, Metin kıskançlık krizine giriyor.  Şükriye’yle Yiğit’in ilişkisi de ciddileşince Ali ne yapacağını şaşırıyor.

KARDEŞ PAYI DİZİSİNİ NEREDEN İZLEYEBİLİRİM?

Kardeş Payı yeni bölümün TV yayınını kaçırdıysanız veya petrol meselsi ve kıskançlık krizinin güldürdüğü bu bölümü bir kez daha izlemek istiyorsanız aşağıdaki bağlantı ile dizinin full videosuna ulaşabilirsiniz.

Kardeş Payı 25. bölümü izlemek için tıklayınız

Loading...