Sözcü Plus Giriş

4. kez ölmek istedi

Orhan Şimşek 4 kez intihara teşebbüs etti.

Güncellenme: 11:07, 28/05/2015
4. kez ölmek istedi

Adıyaman’ın Kahta ilçesinde babasını öldürdükten sonra tutuklanan ancak “bipolar bozukluğu” rahatsızlığı bulunduğu için hastaneye yatırılan ünlü sanatçı Orhan Şimşek’in 4 kez intihar girişiminde bulunduğu öğrenildi.Kendisini iple asmak isteyen Şimşek’in görevliler tarafından her defasında fark edildiği ancak Şimşek’in “Bırakın yaşamak istemiyorum, ölmek istiyorum” dediği ortaya çıktı.

Olay, Çukurova ilçesine bağlı Belediyeevleri Mahallesi’nde meydana geldi. 3 Nisan 2015 günü ünlü sanatçı Orhan Şimşek babası Ali Şimşek ile birlikte İstanbul’dan Adıyaman’ın Menzil köyüne gitti. Şimşek burada babasının kendisini her zaman hor gördüğü ve ağabeyine daha iyi babalık yaptığı için aralarında çıkan tartışma sonucu bıçaklayarak öldürdü. Olaydan sonra yakalanan ünlü sanatçı çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklanarak Adıyaman Cezaevine gönderildi.

Ancak aradan 3 gün geçtikten sonra yapılan sağlık kontrolünde Şimşek’te “bipolar bozukluk” rahatsızlığı olduğu tespit edilerek cezaevinden çıkartılarak tedavi edilmesi için 6 Nisan 2015 günü Adana Dr. Ekrem Tok Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi'ne sevk edildi.

Şimşek hastanede tek kişilik odada kalarak tedavi altına alındı. Şimşek’in geçen 2 aylık süreçte tam 4 kez intihar girişiminde bulunduğu öğrenildi. Oda da bulduğu ip ve çarşafla 4 kez kendini asarak intihar girişiminde bulunan Şimşek’i her defasında görevlilerin son anda önlediği ortaya çıktı.

Jandarma ve hastane yönetimi Şimşek’in hayatına son vermemesi için tedbirleri en üst seviyeye çıkardı.

Dizi oyuncusu Orhan Şimşek babasını öldürdü

Dizi oyuncusu Orhan Şimşek babasını öldürdü

 

 

 

Amine Gülşe bir gülse

Amine Gülşe bir gülse

Küçük Gelin dizisinin oyuncusu Orhan Şimşek babasını öldürdü!

Küçük Gelin dizisinin oyuncusu Orhan Şimşek babasını öldürdü!

 

Yayınlanma Tarihi:11:06,