Sözcü Plus Giriş

Ahmet Tatlıses: Babam yoğun bakımda!

ABD’de ameliyat olan ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses’in sağlık durumunun iyi olduğu haberlerine oğlu Ahmet Tatlıses tepki gösterdi.

Güncellenme: 10:45, 11/03/2015
Ahmet Tatlıses: Babam yoğun bakımda!

Arabesk müziğin imparatoru İbrahim Tatlıses, suikast sonrası geçirdiği operasyonlarına dün ABD’de bir yenisini daha ekledi. Miami’deki ameliyatın ardından açıklama yapan menejeri, ameliyatın oldukça iyi geçtiğini yazmıştı. Ancak Tatlıses’in oğlu Ahmet Tatlıses bu açıklamaya sosyal medya hesabından tepki gösterdi. Babasının yoğun bakımda olduğunu yazan oğul Tatlıses şunları kaydetti:

“Tatlıses’in oğlu Ahmet Tatlıses ise son dönemde babasıyla ilgili yapılan açıklamalara tepki gösterdi. Tatlıses, Instagram’dan şu mesajı paylaştı:

Bunu yazıp yazmama hususunda çok düşündüm!!! Amma velakin ben o babanın oğluysam; sabrımın ve sükunetimin de bir sınırı var!!! Babam şu an yoğun bakımdayken, hâlen bir yaşam savaşı verirken ki bu bir beyin ameliyatıdır ve giderken de ameliyata girmeden önce de benden ve herkesden helallik alma ihtiyacını hissedecek kadar ciddidir… Çıkıp gülücüklü ‘çok şükür başarılı geçtiler’e…

Kendi adının yarınki olası İbrahim Tatlıses haberlerinde kaynak gösterilme ihtimalini gözetici basın açıklama demeçlerine…

Ve ben patronlarıysam benden mütabakatsız ucuz sosyal medya haberlerine… Rest çekerim!!! Babam yoğun bakımdadır!!!

Ve 3 Yıldır yakınlarımın bildiği gibi bir rahatsızlık yaşayan ben Ahmet herkesin yerini bilirim!

Herkes de yordamını bilecek!!! Ömrümü ona can yeleği eden ben yanında değilim buna doktorum müsade etmedi… Ama babam dualarımda ve kalbimdedir! Mevzuu bahis kişilere İbrahim Tatlıses ismi üzerinden primi, reklamı bırakmalarını söylüyorum!

Babam sevenlerinin kalbindedir! Ve bu onu en mutlu eden yerdir! Bu böyleydi böyle de kalacak.

Saçma sapan ve yapmacık sevinç nâraları atanlar; dua kapılarını kapatırken yanlış yaptıklarının farkında değiller..! Elif Ada ve daha 5 yaşında ellerini rabbine açıp ‘dede’ diyen oğlum kadar pak olsun önce kalpleriniz, sonra babamın adını anabilirsiniz!

Biz neler yaşıyoruz! Birileri neyin peşinde… 4 yıldır yıkılmadık eğilmedik…! Ama incindik mi…? Hem de çok! Öldürmeyen kurşun güç verir direnç verir! Hiç kimse ve hiçbir şey babamdan değerli değildir…! Dualarınızı eksik etmeyiniz.”

“SAĞLIK DURUMU İYİ”

Tatlıses’in menajeri Eyüp Kanat, 5 saat süren ameliyatın ardından şunları yazmıştı:

“Sayın İbrahim Tatlıses’in Türkiye saatiyle bugün öğleden sonra girdiği ameliyat başarıyla sonuçlanmıştır. İbrahim Tatlıses’in sağlık durumu gayet iyidir. Arayan soran, iyi dileklerini ve dualarını gönderen tüm dostlarına ve sevenlerine teşekkür ederiz.”

Yayınlanma Tarihi:21:10,