Sözcü Plus Giriş

Acil Aşk Aranıyor son bölümde Nisan, Sinan’dan köşe bucak kaçtı! (15. bölüm)

Acil Aşk Aranıyor son bölümde Nisan tam aşkına kavuşmuşken büyük bir tehlike Sinan'dan uzak durmasına yol açtı. İşte Acil Aşk aranıyor son bölümden detaylar

21:48 -
Acil Aşk Aranıyor son bölümde Nisan, Sinan’dan köşe bucak kaçtı! (15. bölüm)

Acil Aşk Aranıyor son bölüm Sinan için oldukça zor geçti. Dizinin bu haftaki bölümünde (15. bölüm)Yaralı Yüzlü Adam Nisan'ı, Sinan'a ve sevdiklerine zarar vermekle tehdit etti. Tam da Sinan'a kavuşan Nisan onu kaybetmek istemediği yeniden ondan uzak durumunda kaldı be ondan köşe bucak kaçtı.

Ayla'nın lise arkadaşı Çiğdem küçük bir rahatsızlıktan dolayı hastaneye geldi. Çiğdem Ayla'nın geçmişte ortaya attığı bir iddiayı ona hatırlatınca, Ayla Berzan'la olan ilişkisini saklamak zorunda kaldı. Berzan Ayla'nın hareketinin altında kalmadı ve bu yalan oyununa kendisini de dahil etti.

Abidin'in Nisan'la olan ilişkisinin yalan olduğunu öğrenen Hasan çok sinirlendi. Tam işkence edecekken şans eseri hayatını kurtarınca Abidin'e borçlandı ve restoranının işletmesini ona vermeye karar verdi. Bu durum karşısında heyecanlanan Abidin, başına bir sürü bela açtı.

Acil Aşk Aranıyor son bölümü kaçırdıysanız bu bağlantıdan dizinin Show TV’nin dizi sayfasına erişebilir son bölümün full videosunu izleyebilirsiniz.

Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more