Acil Aşk Aranıyor yeni bölümde neler olacak? (13. bölüm)

Acil Aşk Aranıyor 13. bölümde neler olacağını merak ediyorsanız işte Acil Aşk Aranıyır yeni bölüm fragmanı ve detaylar...

Acil Aşk Aranıyor yeni bölümde neler olacak? (13. bölüm)

Acil Aşk Aranıyor dizsinde bu hafta Nisan’ın hafızasını geri getirmek için harekete geçilecek. Nisan, çatıdan atlamak isteyen Kaan'ı kurtarmaya çalışırken dengesini kaybedip aşağı düşmüştür. Tedbir amaçlı açılan brandanın üzerine düştüğünden ciddi bir fiziki darbe almasa da Nisan'ın şoka bağlı olarak hafıza kaybı yaşadığının ortaya çıkacak.

Bu durum Sinan’ı oldukça şaşırtırken Abidin Acil Aşk Aranıyor yeni bölümde ise bu durumu fırsata çevirmeye çalışacak ve Nisan'ı kendisiyle evlenmeye ikna etmek için hamle yapacak. Tabii Sinan da boş durmayacak ve Abidin'e pabuç bırakmadan o da Nisan'ın hafızasını yerine getirmek uğraşacak.

Murat yurtdışından aldığı başhekimlik teklifini kabul edip hastaneden ayrılma kararı alacak. Ayla veya Berzan'ı yerine şef olarak bırakmayı önerecek. Murat her ikisine de çok güvendiğinden hangisinin yeni şef olacağına karar veremeyecek ki o yüzden bu önemli kararı Ayla ve Berzan'a bırakacak. Aldıkları bu haberle şaşkınlığa uğrayan çift, kendilerini ilişkilerine gölge düşürecek tatlı sert bir rekabetin içinde bulacaklar.

Acil Aşk Aranıyor 13. bölüm 1. fragman:

Acil Aşk Aranıyor 13. bölüm 2. fragman:

Loading...