Sözcü Plus Giriş

Acun telefonu yüzüme kapattı

Bir radyo programına katılan Serdar Ortaç’ın Acun Ilıcalı’yla ilgili şaşırtıcı anısı.

Güncellenme: 13:21, 22/05/2015
Acun telefonu yüzüme kapattı

Serdar Ortaç Best FM'de katıldığı Yasemin ŞEFİK'le Hitnoz programında ilginç açıklamalar yaptı; Bir zamanlar yaptığı televizyon programıyla da oldukça konuşulan Serdar Ortaç; “Ben televizyonculuk yaparken her gün birinci oluyorduk.  Şu an ki Survivor gibi… Televizyonculuk değişti. Diziler patladı. Yine program yapmak istiyorum.  3-4 sene önce Acun arayıp “O Ses Türkiye” diye yarışma yapıyorum. Kesin jüri olman lazım. Kenan Doğulu'yu da aradım” dedi.

ACUN SİNİRLENDİ

Ben de “Reina'dayım gel abi konuşalım” dedim. Acunda; “ben sana iş konuşalım diyorum sen beni Reina'ya çağırıyorsun” diye sinirlenip yüzüme kapadı telefonu.  “O Ses Türkiye öyle kaçtı!” diyerek kahkahalar attı.

 MÜZİK SEKTÖRÜ EKSİKİ GİBİ DEĞİL

Müzik sektörünün eskisi gibi olmadığını belirten Ortaç; “Öyle 16-20 şarkılık albümler boşuna, radyocular klip bekliyor. Her klip 80bin lira, şarkıyı yap 150bin, stüdyosuna harca 100bin,  bir şarkıyı 500bin liraya paketledikten sonra on tane şarkıyı nasıl yaşatacağım.”

PARANIN DA SINIRI VAR YETTİĞİNCE KLİP ÇEKECEĞİM

“Çek Elini Kalbimden” albümüyle şu anda radyolarda en çok çalan şarkılar arasında yer alan Serdar Ortaç eski şarkılarını da yeniden piyasaya farklı bir şekilde sunmak istiyor. “Bir tane Serdar Ortaç klasikleri diye bir albüm yapmayı düşünüyorum. Ben söylemeyeyim,  aranjelerini yaptırayım başka sanatçılar söylesin ya da hiç tanınmamış sesler söylesin.” dedi. Son zamanlarda para sıkıntısı çektiğine dair çıkan haberler yayınlanan Serdar Ortaç'ın parayı harcama konusunda titizliği de dikkatlerden kaçmadı.  Ünlü sanatçı; “Paranın da bir sınırı var. Harcamalarıma dikkat ediyorum. Evliliğim var.  Yarın bir gün çocuğum olursa ciddi şeyler düşünmem gerekiyor. Bütün şarkılarıma klip çekebilir miyim bilmiyorum. Param yettiğince klip çekeceğim.” açıklamasını yaptı.