Sözcü Plus Giriş

Adı Mutluluk 6. bölüm: Kumsal ile Batu arasında romantik anlar!

Adı Mutluluk 6. bölüm dün akşam Kumsal ile Batu arasında önemli gelişmelere sahne oldu.Adı Mutuluk yeni bölüm internetten izlenebiliyor.

Güncellenme: 08:23, 29/07/2015
Adı Mutluluk 6. bölüm: Kumsal ile Batu arasında romantik anlar!

Adı Mutluluk 6. bölüm 28 Temmuz akşamı ekrana geldi ve Adı Mutluluk 6. bölüm artık internetten de izlenebiliyor. Dizinin bu haftaki bölümünde Batu ile Kumsal’ın ilişkisinde önemli gelişmeler yaşandı ki zaten öncesinde fragmana istinaden dizinin bu haftaki bölümünde Kumsal ile Batu arasında bir yakınlaşma olması bekleniyordu. Batu annesini almak için İzmir’e gitmeye karar verdi ki Kumsal’da ona katılacağını söyledi. Batu önce itiraz etti ama Kumsal’ın ısrarı ile çift İzmir yollarına düştüler. Adı Mutluluk yeni bölümde başbaşa çıktıkları yolda yakınlaştılar…

Bunun dışında Gonca, her şeyi Eren’e söylediği için Zeki’ye çok kızdı ve ikisinin araları bozuldu. Eren yaşananları öğrenince Batu’yla yumruk yumruğa kavga etti.

Kumsal ile Batu’nun başbaşa İzmir’e gittikleri ve bu sırada yakınlaştıkları Adı Mutluluk 6. bölümü internetten izlemek için bu linkten Adı Mutluluk yeni bölümün full videosuna erişebilirsiniz.

Yayınlanma Tarihi:16:09,