Sözcü Plus Giriş

Bakırköy Belediye Başkanı Dr. Bülent Kerimoğlu ve Beşiktaş'ın milli eldiveni Tolga Zengin ile Florya Tevfik Ercan Anadolu Lisesi'nde söyleşiye katılan ekranların başarılı sunucusu Ece Erken annelil duygusunu doyasıya yaşadıktan sonra ekranlara döneceğini söyledi. Hamileliğinin son günlerini yaşayan Ece Erken, öğrencilerin sorusu üzerine koyu bir Beşiktaş taraftarı olduğu için doğacak çocuklarına da Eymen Kartal adını vereceklerini açıkladı.

ÖNCELİK ANNELİK DUYGUSUNDA

Hamileliğin kilo almak dışında çok iyi geçtiğini belirten Ece Erken ekranlara ne zaman geri döneceksiniz sorusunu da ,”Öncelikle annelik duygusunu doyasıya yaşamak istiyorum. Ama işimi de çok seviyorum. Oğlumla dolu dolu zaman geçirdikten sonra ekranlara da döneceğim” şeklinde cevapladı.

Koyu bir G.Saray taraftarı olan Bakırköy Belediye Başkanı Dr. Bülent Kerimoğlu'nun Avrupa Ligi'nde Beşiktaş'ın Türkiye Süper Ligi'nde de G.Saray'ın şampiyon olmasını istediği sözlerine de Ece Erken ve Tolga Zengin,”  ikisi de Beşiktaş'ın olsun” dediler. Ece Erken, söyleşinin sonunda Bülent Kerimoğlu ve Tolga Zengin ile beraber kendi kamerasından öğrencilerle öz çekim yaptı.