Arka Sokaklar 357.bölüm: Mesut’a kim çarptı?

Arka Sokaklar 357.bölümde ekip Mesut'a kimin çaptığını araştıracak. Mesut çarpan kadının karanlık bağlantıları var.

Arka Sokaklar 357.bölüm: Mesut’a kim çarptı?

Arka Sokaklar 357.bölüm bu akşam Kanal D’de izleyicilerle buluşuyor. Arka Sokaklar dizisinin yeni bölümünde kendisine araba çarpan Mesut hastanede! Ekip Mesut’a çarpıp kaçan kadının peşine düşecek. Bu kadının yer altı dünyası ile bağlantısı var ve olayı örtbas etmek için harekete geçecek. İşte Arka Sokaklar dizisinin bu haftaki bölümünden detaylar ve internetten dizi izleme kaynakları…

Mesut, çarpan araba sonrasında hastaneye kaldırılır. Rıza Baba ise her şeyin bu kadar üst üste gelmesini artık kaldıramamaktadır. Mesut kendine gelmiştir ancak, sarhoş ve huysuz hali devam etmektedir. Ali ise kaza ile ilgili kendisini sorumlu tutar. Rıza Baba önderliğinde ekip, Mesut'a çarpıp kaçan kişinin kim olduğunu bulmaya çalışır.

Çarpıp kaçan kişi pek de tekin olmayan Yeliz isimli bir kadındır. Yeliz, zengin iş adamı sevgilisine bu kazadan bahsetmez ve arabanın da çalındığını söyler. Kirli işlerini yaptırdığı Celil'e kaza olayını temizletir. Önder ise Yeliz'e sırılsıklam aşıkdır ve arkasından dönen dolaplardan habersizdir. Kemalettin patronu Önder'i bu kadın ile ilgili uyarmış ama bir türlü sözünü dinletememiştir.

Metin'in kız arkadaşı Aslı'nın doğum günüdür. Metin, Aslı'ya sürpriz bir şeyler yapmak ister. Bu sırada Aslı'nın eski sevgilisi Tamer kızı rahat bırakmamaktadır. İkili baş başa restoranda yemek yerken masaya gelen pahalı hediye sonucu Metin deliye döner çünkü bu hediye Tamer'den Aslıya gönderilmiştir. Bu olay sonrasında çıkan kavgada Tamer aldığı darbe sonucu komaya girer hastaneye kaldırılır. Metin cinayete teşebbüsten nezarete atılır.

ARKA SOKAKLAR İÇİN ONLİNE DİZİ İZLEME KAYNAKLARI

Arka Sokaklar dizisini bu akşam saat 20.00’da televizyonda Kanal D’den izleyebilirsiniz. Alternatif olarak yayın saatinde diziyi internetten izlemek isterseniz ise aşağıdaki bağlantı ile Kanal D’nin canlı yayına erişebilirsiniz.

Arka Sokaklar 357. bölümü yayın saatinde internetten izlemek için tıklayınız

Arka Sokaklar dizisini yayın saatinde değil de daha sonra izlemeyi tercih ediyorsanız da aşağıdaki linki ile dizinin full bölümlerine erişebilirsiniz.

Arka Sokaklar 357. bölümü  yayın saatinden sonra internetten izlemek için tıklayınız

Loading...