Arka Sokaklar 359. bölüm: Katya neden intihar etti?

Bu akşam Arka Sokaklar 359. bölümde intihar eden bir kadının ardındaki sır perdesini aralamaya çalışıyor. İşte Arka Sokaklar yeni bölümden detaylar...

Arka Sokaklar 359. bölüm: Katya neden intihar etti?

Arka Sokaklar dizisinde bu hafta (359. bölüm) ekip bir fuhuş baskınına destek olduğunda karşılarına başka bir olay çıkacak. Katya adındaki bir kadını kovalayan ekip kadının intihar etmesine tanık olacaklar. Peki Katya’nın intihar etmesinin nedeni nedir? Cevap kardeşi Nicole’da olabilir mi? İşte Arka Sokaklar yeni bölümden detaylar…

ARKA SOKAKLAR DİZİSİNİN 359. BÖLÜM ÖZETİ

Engin, geçici olarak Mesut'un evine yerleşmiştir. Bu durumdan çok mutlu olan Tunç ise, Engin abisinin dönmesinden dolayı çok mutludur.

Katya, bir pansiyona yerleşmiş kendisine verilen talimatı yapmak için beklemektedir. Pansiyonda fuhuş yapılan bir mekandır. Gece pansiyona Ahlak Şube baskın yapar. Fakat bizim ekipten de destek istenince Hüsnü, Onur, Ece, Ali, Deniz ve Arda olay yerine intikal eder. Katya baskın sonucu sessiz sedasız kaçmaya çalışsa da, Arda kızın kaçtığını görünce peşinde düşer.

Yakalanacağını anlayan Katya, terasa çıkıp intihar eder. Bunun üzerine Engin Amir hemen olay yerine intikal eder. Olayın şokunda olan Arda'ya Onur yardımcı olur. Yaşanan olay sonucunda Katya'nın odasını arayan ekip, içerisinde patlayıcılar olan çantayı bulur. Patlayıcılar ile beraber çıkan fotoğraf ise ekibin çok işine yarayacaktır. Çünkü fotoğrafta Katya ve ablası Natali vardır.

Ekip hemen kızın ablasına ulaşmaya ve kimlere çalıştığını çözmeye çalışır. Natali'nin yeri tespit edilir ve kız sorguya alınır. Ekip, Katya'yı çalıştıran çetenin peşine düşer.

ARKA SOKAKLAR İÇİN ONLİNE DİZİ İZLEME KAYNAKLARI

Arka Sokaklar dizisini bu akşam saat 20.00’da televizyonda Kanal D’den izleyebilirsiniz. Alternatif olarak yayın saatinde diziyi internetten izlemek isterseniz ise aşağıdaki bağlantı ile Kanal D’nin canlı yayına erişebilirsiniz.

Arka Sokaklar 359. bölümü yayın saatinde internetten izlemek için tıklayınız 

Arka Sokaklar dizisini yayın saatinde değil de daha sonra izlemeyi tercih ediyorsanız da aşağıdaki linki ile dizinin full bölümlerine erişebilirsiniz.

Arka Sokaklar 359. bölümü yayın saatinden sonra internetten izlemek için tıklayınız

Loading...